reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Kurcze dziewczy czy tylko ja nie byłam w Lidlu?[emoji57]
Czekam na następny rzut, bo po córce mało mam tych najmniejszych rozmiarów, a takie body to z krótkim rękawem będę kupować..

Co do termometru to ja za bez dotykowymi nie jestem, ale to dlatego że w pracy mamy i nawet jak się 3x zmierzy to potrafi pokazać od 36,4 do 38,9 u jednego dziecka oczywiście..
Ale inaczej w domu jak mierzy się sporadycznie, a inaczej w szpitalu jak mierzy się kilka x dziennie 30ce dzieci..

Co do kołder to niemowlakowi się nie przyda, dopiero gdzieś koło roczku.
 
reklama
Ja taką małą pościel chcę zobaczyć w ikei, ale to tak w przyszłym miesiącu pojedziemy i poszewki też od razu tam kupimy bo są ładne.
kołdry i poduszki z IKEI są całkiem przyzwoite i w dobrych cenach, ale mają jedną dużą wadę - własne, niestandardowe rozmiary, co oznacza że jak kupisz kołdrę i poduszkę z IKEI to musisz później u nich kupować poszewki, bo inne nie pasują. dotyczy to też pościeli dziecięcej, niestety
 
@KikaRika ja też nie byłam w lidlu:p byłam na polowaniu w lumpku za to ;) I teraz to już tylko i wyłącznie muszę dokupić kilka body kopertowych z krótkim rękawem i będzie wystarczająco ubranek na początek na pewno :)
 
Kurcze dziewczy czy tylko ja nie byłam w Lidlu?[emoji57]
Czekam na następny rzut, bo po córce mało mam tych najmniejszych rozmiarów, a takie body to z krótkim rękawem będę kupować..

Co do termometru to ja za bez dotykowymi nie jestem, ale to dlatego że w pracy mamy i nawet jak się 3x zmierzy to potrafi pokazać od 36,4 do 38,9 u jednego dziecka oczywiście..
Ale inaczej w domu jak mierzy się sporadycznie, a inaczej w szpitalu jak mierzy się kilka x dziennie 30ce dzieci..

Co do kołder to niemowlakowi się nie przyda, dopiero gdzieś koło roczku.
Ja tez nie bylam, nie jestes sama :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze dziewczy czy tylko ja nie byłam w Lidlu?[emoji57]
Czekam na następny rzut, bo po córce mało mam tych najmniejszych rozmiarów, a takie body to z krótkim rękawem będę kupować..

Co do termometru to ja za bez dotykowymi nie jestem, ale to dlatego że w pracy mamy i nawet jak się 3x zmierzy to potrafi pokazać od 36,4 do 38,9 u jednego dziecka oczywiście..
Ale inaczej w domu jak mierzy się sporadycznie, a inaczej w szpitalu jak mierzy się kilka x dziennie 30ce dzieci..

Co do kołder to niemowlakowi się nie przyda, dopiero gdzieś koło roczku.


To witaj w klubie. :)Ja też nie byłam. W Lidlu kupuje sporadycznie spożwkę, mięso z kaczki czy jakieś bio kuraki albo bio warzywa. Ciuchów nigdy nie kupowałam i nie zamierzam. Przeraża mnie ta walka o towar;) Zwłaszcza, że są to normalne ciuchy.
 
Biedna jesteś, że Cię tak męczy do tej pory...
Ja już po Lidlu, kupiłam dla maluszka dresiki 62/68, na jesień powinny się nadać, 2-pak przescieradel, termometr na podczerwień i dla siebie jegginsy ciążowe. Moje pierwsze Lidlowe poranne łowy :D
Ja też wzięłam termometr, sukienke jeansowa dla siebie, z ubranek byly tylko wieksze rozmiary, więc wzięłam tylko 1 body i dresik welurowy, na jesień powinien był okej.

Hej hej, ja też już "po lidlu" :) zgarnęłam troszkę ciuszków dla maluszka, biustonosze jakoś nie przypadły mi do gustu, a legginsy zniknęły zanim się pojawiłam - no nie wiem chyba trzeba wstawać z kurami hehe. Wzięłam też termometr, ale w domu po otworzeniu pudełka okazało się, że brakuje części, pójdę więc go oddać, nie będę już wymieniać na inny, zraziłam się.
U mnie w termometrze też brakowalo części, tej podstawki przezroczystej. Ale poszlam jeszcze raz i bez problemu wymienili mi na nowy.
 
To witaj w klubie. :)Ja też nie byłam. W Lidlu kupuje sporadycznie spożwkę, mięso z kaczki czy jakieś bio kuraki albo bio warzywa. Ciuchów nigdy nie kupowałam i nie zamierzam. Przeraża mnie ta walka o towar;) Zwłaszcza, że są to normalne ciuchy.
Walka walką ale jak będziesz i będą ciuchy, zaszcza dziecięce to warto, bo mają fajna jakość.
Czasem na przecenach można trafić to już wogóle po taniości.. ;)
 
reklama
Ja tez bylam w lidlu kupilam sukienke i różową bluzke. Dopiero wracam po pracy i bede musiala przymierzyc czy trafilam z rozmiarem
 
Do góry