reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Oh ale mnie stresujecie tymi swoimi wyprawkami [emoji26] Ja mam tylko kilka sztuk bodziaków i tyle. Czas się chyba wziąć za to... W poniedziałek jadę po rzeczy które mam dostać od kuzynki, przebiorę to wszystko, zrobię listę co jeszcze potrzebuje i pełna mobilizacja[emoji85] To moja pierwsza dzidzia a jakoś nie mogę się zabrać za zakupy... Też nie bardzo wiem w co ubierać takiego maluszka? Body z krótkim rękawem + połśpioszki? Co na chłodniejsze dni? O matko jak ja mało wiem [emoji44]Czego kupic najwięcej? Tutaj w lato jest maksymalnie 25 stopni (w zeszłe lato był chyba jeden taki dzień) ogolnie jest bardzo słonecznie ale wietrznie więc raczej chłodniej... czerwiec to wiosna dopiero lipiec trochę cieplejszy a sierpień to już prawie jesień więc na jakiejś straszne upały się nie nastawiam. Strasznie dużo jest rodzajow ubranek, body pajacyki śpioszki rampersy kaftaniki spodenki półśpioszki ehhhh [emoji29]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, macie jakieś sprawdzone sklepy, gdzie można kupić rajstopy ciążowe? Na wiosnę chcę się przerzucić trochę na sukienki, więc przyda się kilka par ;)
Ja kupowałam w Rossmannie- ale to takie na teraz. Pewnie na wiosnę będą cieńsze. Koszt ok 13 zł

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwszy raz w ciąży czuję jak mi hormony szaleją. Właśnie się rozryczałam do tego:
To moje pierwsze godziny
Jestem najmłodsze z całej rodziny
Jestem jak małe ziarenko
Czuje że żyje urosnę wam prędko

Ja jestem
Ja czuję
Ja żyje
moje serce bije / x 2

To moje pierwsze tygodnie
U mamy pod sercem jest mi wygodnie
I czekam z radości już skacze
Kiedy was w końcu wszystkich zobaczę

Ja jestem ...

Moje serce już dawno bije
Dziękuje ci mamo za to że żyje
Moje serce już dawno bije
Dziękuje ci tato za to że żyje
 
Tak dwie większe, dwie mniejsze, smoczek, szczotka do butelek :-)
No duży zestaw, tym bardziej że teraz nie ma pewności że się przyda.
Ja kupiłam dużą butelkę, na szkole rodzenia dostałam małą a nie korzystałam praktycznie wogole.
Córka była dzieckiem nie butelkowym, nawet mojego mleka nie chciała z nich pić..[emoji21] Wody też później nie, piła ją z niekapka z twardym ustnikiem.
 
Pierwszy raz w ciąży czuję jak mi hormony szaleją. Właśnie się rozryczałam do tego:
To moje pierwsze godziny
Jestem najmłodsze z całej rodziny
Jestem jak małe ziarenko
Czuje że żyje urosnę wam prędko

Ja jestem
Ja czuję
Ja żyje
moje serce bije / x 2

To moje pierwsze tygodnie
U mamy pod sercem jest mi wygodnie
I czekam z radości już skacze
Kiedy was w końcu wszystkich zobaczę

Ja jestem ...

Moje serce już dawno bije
Dziękuje ci mamo za to że żyje
Moje serce już dawno bije
Dziękuje ci tato za to że żyje

❤️❤️❤️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry