reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej dziewczyny. Ja wczoraj skończyłam antybiotyk ale jeszcze mnie trochę kaszle. Wracam powoli do normalności, jednak rwa dalej trzyma. Oczywiście przyplątało się dziadostwo tam na dole po antybiotyku i zaś trzeba będzie coś brać na to.
Co do zakupów w Lidlu to ja też nie byłam, bo siedzę w domu jeszcze ale żałuję, bo fajne są te rzeczy. Jednak u nas zawsze jest walka o ubrania (zwłaszcza dziecięce) i odechciewa się tam iść.
Oprócz łóżeczka to nie mam nic i tak się zastanawiam ile potrzebuje ubranek i jakich. Obydwie córy mam z marca, więc zimno było, a tu środek lata i jestem zielona :eek:
W ogóle co na wyjście dla takiego noworodka ? Body z krotkim i pajacyk albo body, polspiochy i kaftanik ?
 
reklama
To witaj w klubie. :)Ja też nie byłam. W Lidlu kupuje sporadycznie spożwkę, mięso z kaczki czy jakieś bio kuraki albo bio warzywa. Ciuchów nigdy nie kupowałam i nie zamierzam. Przeraża mnie ta walka o towar;) Zwłaszcza, że są to normalne ciuchy.
U mnie jakiejś strasznej walki nie było ;) ja dla siebie też jakoś do tej pory nie kupowałam, ale teraz przekonał mnie stosunek jakości do naprawdę niskiej ceny.
W lumpku też trochę poluję, ale muszę częściej zachodzić, bo na razie mam same bodziaki i 2 pajace, więc jeszcze trochę mi zostało ;)
 
Dziewczyny, macie jakieś sprawdzone sklepy, gdzie można kupić rajstopy ciążowe? Na wiosnę chcę się przerzucić trochę na sukienki, więc przyda się kilka par ;)
 
Hej dziewczyny. Ja wczoraj skończyłam antybiotyk ale jeszcze mnie trochę kaszle. Wracam powoli do normalności, jednak rwa dalej trzyma. Oczywiście przyplątało się dziadostwo tam na dole po antybiotyku i zaś trzeba będzie coś brać na to.
Co do zakupów w Lidlu to ja też nie byłam, bo siedzę w domu jeszcze ale żałuję, bo fajne są te rzeczy. Jednak u nas zawsze jest walka o ubrania (zwłaszcza dziecięce) i odechciewa się tam iść.
Oprócz łóżeczka to nie mam nic i tak się zastanawiam ile potrzebuje ubranek i jakich. Obydwie córy mam z marca, więc zimno było, a tu środek lata i jestem zielona :eek:
W ogóle co na wyjście dla takiego noworodka ? Body z krotkim i pajacyk albo body, polspiochy i kaftanik ?
Ja też jestem "zielona", bo córka z lutego, ale wydaje mi się że (jak będzie ciepło), to same body na kt rękaw i ew coś cienkiego do przykrycia.
A jak chłodniej to jakiś cienki długi rękaw i spodenki.
 
U nas walki nie było, choć byłam pewna że będzie. Byłam przed 9 a Lildl od 7. I było wszystko jeszcze nie przebrane, może dlatego że otwierali dziś Jysk i chyba wszyscy pobiegli tam na promo :D
Kupiłam leginsy 3 pary, jedną S i dwie M. I żałuje, bo M jeszcze takie luźne, a S w nogach w sam raz, ale guma jeszcze luźna, bo nie mam brzuszka :(
Spróbuję jutro wymienić ale pewnie nie będzie, a jeśli chodzi o zwrot to z metką można chyba w ciągu 7 dni, można bez kartonika nawet.
Poszewki tej pościeli w Lidlu były bawełniane, ale wypełnienie poliester jakbyście chciały kupić.
Ja swoją kupiłam muślinową z wypełnieniem na instagramie :)
Wstawiam fotkę. Fajnie bo można prać całość, chce kupić jeszcze jedną i nie bawić się w poszwy.
 

Załączniki

  • 27574366_561282074252880_9160357058371911680_n(1).jpg
    27574366_561282074252880_9160357058371911680_n(1).jpg
    136,1 KB · Wyświetleń: 104
Ja byłam rano na basenie i zapomnialam o tych promocjach w lidlu a mogłam wybrać się przed basenem no ale cóż byłam w lidlu koło 11 i co nie co jeszcze było więc kupiłam sobie sukienkę i biustonosz do karmienia ale jeszcze nie patrzyłam czy dobry i body oraz spodenki dla maluszka :-)
No i przyszła dziś paczka z allegro z wyprawka więc prawie wszystko mam :-) kocyk z podusia, motylek antywstrzasowy, prześcieradła do łóżeczka i gondoli,pieluchy białe tetrowe, kolorowe, muslinowe i flanelowa, butelki, smoczki, nakladki silikonowe hmmm i to chyba wszystko, a i jeszcze ochraniacz do łóżeczka i reczniczki :-)
1519325937-17c261e9667e50ba-aaaaaa.jpeg

1519325979-f2ba162b6897e961-aaaaaa.jpeg

1519326008-bccdc05bd05c5bf0-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry