reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2018

Jestem w domu od grudnia, i dla mnie z przestawieniem nie było problemu :p Ja lubię się lenić, pooglądać seriale poczytać książkę, teraz jest łądna pogoda więc spaceruję sobie więcej.... ;) Myślałam że po szpitalu normalnie wrócę do pracy, ale dostałam wtedy zwolnienie prawie 3 tygodnie, i potem już nie było jakoś sensu.

Jutro planuje jechać na krzywą cukrową , będę miała z głowy a się tym trochę denerwuje.
 
reklama
Ja w domu jestem od polowy listopada :) zdarzaja sie dni kiedy sie nudze, ale jest to naprawdę bardzo rzadko ;) sprzatam, gotuje codziennie dla 6 osob, robie zakupy wiec jest co robic ;) do pracy nie chciałabym wrócić, ze wzgledu na panujaca tam atmosferę :)

Po piatkowym, kontrolnym usg malowodzie zniknelo, wskazniki w normie :) nadal mam pic duze ilosci :) nasze malenstwo ma 713g :) Krzywa cukrowa mam zrobic miedzy 26 a 28 tygodniem ciazy :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy Wam przychodzą powiadomienia z aplikacji? Bo mi od tygodnia jakoś nie, choć nic nie zmieniałam..
 
Dziewczyny czy Wam przychodzą powiadomienia z aplikacji? Bo mi od tygodnia jakoś nie, choć nic nie zmieniałam..
Mnie też nie przychodzą- właśnie się zastanawiałam czy mój tel już szwankuje, czy poprostu nikt tu nic nie pisze [emoji14] jak widać to nie brak frekwencji [emoji6]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey [emoji5] ja w domu od 23.11 nie mam czasu się nudzić[emoji5] do polowy stycznia walczyłam z mdłosciami i złym samopoczuciem. A to syn był chory, teraz mamy ferie.
Mi aplikacja też nie wyświetla powiadomień.

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też brak powiadomień [emoji19]
Jeśli chodzi o siedzenie w domu to ja nie pracuje zupełnie od ponad tygodnia. I z jednej strony kiepsko, bo tak jak pisałam, czuje się jak jakiś obibok;) Ale z drugiej strony znacznie poprawiło się moje samopoczucie, mniej dokucza mi twardniejący brzuch i inne rzeczy. Czytam, uczę się, dużo śpię. Ale dziś mój luby wyjechał w delegację i zupełnie nie wiem co mam ze sobą zrobić [emoji1] Oszaleję chyba sama w domu z kotem [emoji24]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi aplikacja szwankuje od piątku...więc zerkam sama jak mam wolną chwilę....sobotę cała przelezalam w niedzielę trochę sprzatalam i tak minął weekend...A dziś byliśmy na obiadku u teściowej bo pomidorowa akurat miała i taki smaczek był ze musiałam się wprosic[emoji12]

 
Dziewczyny czy Wam wasi ginekolodzy kazali robić EKG?
Bo przyjaciółce jej zaleciła do 19 tygodnia zrobić, a problemów z sercem nie ma..
 
reklama
Dziewczyny czy Wam wasi ginekolodzy kazali robić EKG?
Bo przyjaciółce jej zaleciła do 19 tygodnia zrobić, a problemów z sercem nie ma..
Nie. A ma problemy z cisnieniem lub inne schorzenia? Moze to skorelowana z czymś kontrola? Lub jezeli kolejna ciaza to cos w pierwszej bylo?

Ja rozkoszuje sie nic-nie-robieniem, bo wiem, ze to jedne z nielicznych momentów bezkarnego nierobstwa :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry