reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A gdzie kupiłaś pieluchy?
I jakie to są ?Bo ja u z myślę nad zakupem tylko nie wiem jakie i jak duże i skąd? Na pewno chcę spróbować białe tetra Lux bo któraś już o nich pisała...
A te twoje mają ladne wzory[emoji12]



Wszystkie rzeczy ze zdjęcia kupiłam w Primarku :) To są muślinowe pieluchy 70x70 cm :)

Na allegro widziałam sporo pieluch w równie pocieszne wzorki :D Np te:
Link do: BABYONO PIELUSZKI MUŚLINOWE PIELUCHY 3SZT KOLORY

Sama bym pewnie kupiła przez neta gdyby nie to, że tu mam duży wybór na miejscu. ;)
 
reklama
Ja "siedzę" w domu od prawie trzech tygodni i póki co nuda mi nie doskwiera ;) Obiady, sprzątanie, książki, zakupy, spacery, tworzenie listy wyprawkowej... :D Jest co robić. :p

W weekend zaliczyliśmy pierwsze zakupy dla Małego :) zdecydowanie rozbudziło to mój apetyt na więcej :D

Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - adccc73ebecaf.jpg


ADA87 - mi lekarz zlecił to badanie, a będę je miała w przyszłym tygodniu (czyli 26tc) także masz jeszcze czas, ale może zapytaj. Aha, no i u mnie jest bezpłatne. :)

Wow! Ale piekne rzeczy! To na gorze z lewej, takie szare to pieluchy flanelowe czy kocyk? W jakim sklepie takie śliczne rzeczy moźna kupić? ;)
Dziewczyny, czy ktoraś z Was też ma w ciąży problem z pękajacymi naczynkami? U mnie co ciąża to ten sam problem.. Niektore po ciąży poznikaly, inne nie. Dziś zobaczyłam, że nowe naczynko mi pękło przy górnej wardze. Wygladam trochę jakbym miała krzywe usta ;) Szczerze mowiąc to nie robilam z nimi nic, dermatolog mi powiedziala przy wczesniejszej ciąży, żebym przyszła "po ciąży" to sie tym zajmie. Ale jak pisalam, część zniknęla sama, a te co zostaly jakos mi specjalnie nie przeszkadzaja.. Teraz sie zastanawiam, czy może jakims kremem ich nie smarować? Macie jakies rady?
 
Wiecie może jak jakościowo wypadają ciuszki z Carter's? Widzę, że często mają super promocje i kusi żeby zacząć kupować.
 
No chyba żadnego, zaleciła jej do 19 tc odowiedzić dentystę i internistę i u niego o EKG poprosić..
Niektóre przychodnie mają takie zalecenia. W poprzedniej ciąży też miałam taką sytuację. Ginekolog kazał mi udać się na konsultacje do internisty i kardiologa. Z tym że było to jakoś po 30tym tygodniu. Na serce nie choruje, jednak wyszły mi wtedy lekkie szmery i przez 24h nosiłam holtera (wszystko wyszło ok).
Uważam, że jeżeli lekarz zaleca to warto się przebadać. Zwłaszcza że później przy małym dziecku raczej ciężko kontrolować swoje zdrowie.
 
Wiecie może jak jakościowo wypadają ciuszki z Carter's? Widzę, że często mają super promocje i kusi żeby zacząć kupować.
Jakościowo są bardzo fajne (dobrej jakości bawełna) natomiast rozmiarowo wypadają większe - np. body NB (najmniejsze) jest wielkości 56 z H&M. A fakt faktem, jak się trafi na dobrą promocję to hulaj dusza :D Od lat kupowałam ubrania dla Stasia w USA za pośrednictwem pani która się tym zajmowała, ale teraz nie ma czasu... Carter's z cenami wypada bardzo korzystnie, potem Gymboree (też bywają super promocje), GAP drożej i mam w dodatku wrażenie, że okropnie się jakość w ostatnich latach popsuła... Najlepsze jakościowo rzeczy ma Hanna Andersson (piżamki od dłuższego czasu kupuję tylko tam, bo nawet przy codziennym używaniu po roku wyglądają jak nowe) - ale tu niestety już wszystko sporo kosztuje. A w Polsce kupuję głównie H&M, bo może jakość nie powala, ale też dzieciaki szybko wyrastają, więc rzeczy nie zdążą się zniszczyć :) I ceny w H&M są przystępne ;)
 
reklama
Jakościowo są bardzo fajne (dobrej jakości bawełna) natomiast rozmiarowo wypadają większe - np. body NB (najmniejsze) jest wielkości 56 z H&M. A fakt faktem, jak się trafi na dobrą promocję to hulaj dusza :D Od lat kupowałam ubrania dla Stasia w USA za pośrednictwem pani która się tym zajmowała, ale teraz nie ma czasu... Carter's z cenami wypada bardzo korzystnie, potem Gymboree (też bywają super promocje), GAP drożej i mam w dodatku wrażenie, że okropnie się jakość w ostatnich latach popsuła... Najlepsze jakościowo rzeczy ma Hanna Andersson (piżamki od dłuższego czasu kupuję tylko tam, bo nawet przy codziennym używaniu po roku wyglądają jak nowe) - ale tu niestety już wszystko sporo kosztuje. A w Polsce kupuję głównie H&M, bo może jakość nie powala, ale też dzieciaki szybko wyrastają, więc rzeczy nie zdążą się zniszczyć :) I ceny w H&M są przystępne ;)
Dzięki, aż sobie zapisałam nazwy sklepów :D
 
Do góry