reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

To widac bardziej skomplikowane niz sie wydaje;( aj boje sie

Mam dokładnie takie same obawy
I ja mam trochę skurcze, zaczyna mnie to niepokoić, szczególnie że dawno miałam ostatnią wizytę i boję się czy wszystko ok. Ale do czwartku jakoś doczekam i skonsultuję :) magne b6 biorę 2x1 od 8 tygodnia, no i luteinę od 10 tyg., ale nie wiem czy ona wpływa na skurcze

Moja dr powiedziala, że luteina pomaga na te skurcze, bo rozluźnia macicę. Też biorę razem z magnezem. :)
 
reklama
Ja mam bardzo dużo rzeczy u kuzynki, które muszę przywieźć ze Sztokholmu, a to kawał drogi [emoji19] Więc na razie nie szalejemy z zakupami. Wózek wybrany, mamy dać tylko znać teściom kiedy chcemy go mieć i oni wszystko załatwią. Łóżeczko też wybrane, ale zastanawiamy się czy również nie sprowadzić z PL bo dużo taniej. Nie mogłam się opanować jak byłam w PL i kupilam kilka rzeczy w pepco
1517766049-8f5a30cdb78c2aec-aaaaaa.jpeg


No i dziś w h&m, kupiłam dwie maniunie czapeczki i rękawiczki. A sweterek wybrał przyszły tatuś[emoji23] triumfalnie podał mi go i powiedział 'sweterek też się przyda, rozmiar 56' i chociaż wiem że zupełnie nie jest konieczny taki ciuszek, to pedagogiczne nie wyprowadzałam go z błędu[emoji2] rozczulił mnie zupełnie tym zaangażowaniem i tonem eksperta [emoji23]

1517766430-46007b82e33fd1f3-aaaaaa.jpeg


Takze generalnie u nas też słabo z wyprawką. ALE SWETEREK JEST.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też w sumie niewiele mam, tzn wózek ale jest na magazynie w sklepie i czeka aż im powiem by wysłali, fotelik u koleżanki za który już zapłaciłam ale jeszcze nie odebrałam, łóżeczko i huśtawka U drugiej koleżanki do zapłacenia i odebrania jak już będę chciała, a tak ubranka które w dużej mierze dostałam ale już poprane i poukładane w szafie :-) jeszcze sporo do prania zostało i zakup kosmetyków dla malucha i rzeczy dla mnie do szpitala i higieny :-)
To w sumie nie tak niewiele [emoji1] hehe

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny. Kupujcie unisex bo przy drugim bedzie lipa. A po za ty sa przypadki znane ze z Patryka nagle stała się Patrycja i na odwrót. Do porodu ponad 4m wstrzymanie sie z praniem;) jeszcze wam zbrzydnie.
Ja ubranka mam na strychu tak jak wózek mate edukacyjna i cała reSZTE;) siostra ma oddać ubranka po siostrzencu. Wiec pewnie zostana mi wyjściowe. Uwaga!! Młode mamuski. Kupujcie 62r bo na tym etapie nie wiadomo jaki dzidzius bedzie a maleństwo tak szybko rośnie że szok. A po za tym z za dużego nie ucieknie;)
 
A ja dzisiaj poukładałam ciuszki, które zostały po moich czterech siostrzeńcach więc same niebieskie i białe głównie, samych bodziaków z krótkim i długim rękawem do rozmiaru 62 (!) mam ponad 40 sztuk, nie mówiąc o innych śpioszkach, spodenkach i bluzeczkach. Większe rzeczy, czyli od 68 do 74 też już odłożyłam i już mi się w oczach wszystko dwoi :unsure: Myślę, że niejeden lumpeks by czy pozazdrościł mojej kolekcji ;) nic nie kupuję, a trochę szkoda bo przecież te zakupy też mają swój urok :) mogę się skupić na wózku i może jakichś rzeczach dla mnie do szpitala...
 
reklama
A ja dziś spędziłam 6h w ikei ...komoda i stolik nocny i pełno ******* zakupionych...
Dziś jeszcze Siostra przywiozła mi paczkę rzeczy od swojej szwagierki po chłopcu ale dużo uniwersalnych rzeczy jeszcze ma mi przywieźć od koleżanki po dziewczynce plus to co już miałam kupione to się uzbiera troszkę [emoji12] A tak się martwilam że nie mam od kogo dostać [emoji16] wyjdzie na to że jedynie super wyjściówki będę musiała dokupić[emoji1]
Dostałam też kremy na rozstępy gerber i oillan bo nie zuzyla ...sama nie kupowałam takich specyfików bo uważam że te serie dla kobiety w ciąży to się przeplaca za nazwy....Ale jak już dostałam to wysmaruje[emoji12]
Co do bólu brzuchu to u mnie to chyba bardziej wzdęcia są bo boli mnie bardziej góra brzucha przy zebrach czyli żołądek ...watroba niż podbrzusze...a skurczy o tej dziwnej nazwie to nie zauważyłam...albo nie potrafię ich rozpoznać ???
I pochwale się moja kochana siostra upolowala mi jeansy w lumpku za 14 zł wyglądają jak nowki i w sumie nawet tak jak te co kupowalyscie w h&m fakt nie wiem ile w nich pochodzę bo chyba w biodrach puchne[emoji13]
Podsumowujac nie ma to jak pomoc rodziny i życzliwych ludzi [emoji8]


 
Do góry