reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mnie też czasami boli podbrzusze i po bokach jakby więzadła ale maksymalnie 5-10 minut i przechodzi, ale to nawet nie jest związane z wysiłkiem bo jak się budzę w środku nocy to boli. Macica przecież cały czas rośnie to pewnie boli. Ale jak dłużej to może lepiej z kimś skonsultować.
Często macie już te skurcze przepowiadające braxtona hicksa czy jakoś tak? ;) ja wczoraj czułam z 4-5 razy w ciągu całego dnia jak mi brzuch nagle twardnieje, nie jest to bolesne ale takie niezbyt przyjemne, trwa kilka lub kilkanaście sekund. Biorę magnez ale to chyba nie ma związku?
 
reklama
Patii mi właśnie lekarz dal magnez by sie tak czesto te przepowiadajace nie pojawialy. Wiec mysle, ze to dobrze, ze go bierzesz.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale odkąd biorę magnez to mam częściej twardniejący brzuch i te skurcze więc dziwnie. A Tobie lekarz kazał cały czas brać? Bo mi powiedział że przez jakiś czas a jak będzie poprawa to odstawić ale w tym przypadku cały czas będę brać.
 
Mam brac 3razy dziennie po 1 do następnej wizyty czyli do konca luutego na pewno, a pozniej zobaczymy.
Hmm to dziwne, u mnie sie uspokoily. Sa, ale nie tak bardzo czesto jak byly.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale odkąd biorę magnez to mam częściej twardniejący brzuch i te skurcze więc dziwnie. A Tobie lekarz kazał cały czas brać? Bo mi powiedział że przez jakiś czas a jak będzie poprawa to odstawić ale w tym przypadku cały czas będę brać.
Moze akurat Ci sie to zbieglo w czasie lub bierzesz niewlasciwy magnez?
Magnez ma dzialanie rozkurczowe i przeciwdziala skurczom.
Ja przy tej szyjce skracajacej sie mam nakaz zazywania 3x dziennie po 1 tabl MagneB6 (to lek a nie suplement!).

Magnezu przedawkowac sie nie da i raczej warto go zazywac w ciazy,bo tez niweluje objawy zmeczenia m.in. :)

Mi np po zabiegu z zalozeniem szwu podawano tylko paracetamol i magnez.

I Dziewczeta - kazde twardnienie ktore sie powtarza, bole ktore odczuwacie warto sprawdzic.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
1517747876-b57b0990bc799a78-aaaaaa.jpeg
Pochwalę się - nie dość że przed chwilą kupiłam wózek ( Roan Bass- fajna okazja bo używany, w idealnym stanie 3 w 1 za 1000 PLN) to jeszcze wstawilam pierwsze pranie maleńkich rzeczy bo nie mogłam się doczekać :)
1517747802-fc52ffb5f5aaf16a-aaaaaa.jpeg
1517747810-c16f5580183a2ead-aaaaaa.jpeg
 
1517747876-b57b0990bc799a78-aaaaaa.jpeg
Pochwalę się - nie dość że przed chwilą kupiłam wózek ( Roan Bass- fajna okazja bo używany, w idealnym stanie 3 w 1 za 1000 PLN) to jeszcze wstawilam pierwsze pranie maleńkich rzeczy bo nie mogłam się doczekać :)
1517747802-fc52ffb5f5aaf16a-aaaaaa.jpeg
1517747810-c16f5580183a2ead-aaaaaa.jpeg
O kurde ile tego masz ! Ja mam 1 pajaca i 4 body dopiero[emoji28] 3 pieluszki i to cale moje zbiory [emoji23]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Mam brac 3razy dziennie po 1 do następnej wizyty czyli do konca luutego na pewno, a pozniej zobaczymy.
Hmm to dziwne, u mnie sie uspokoily. Sa, ale nie tak bardzo czesto jak byly.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też się uspokoiły, brałam 1,x bo drgała mi powieka, potem jak brzuch twardniał to 2x a dr powiedział że 3x mam brać i tak biorę i się uspokoiło..
 
Do góry