reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
No i mamy problemy finansowe bo mój pracodawca nie chce przeslac do kasy chorych zaświadczenia o zarobkach a ja przez to kasy nie dostaje i żyjemy w tej chwili z jednej pensji.
Najlepsze jest to ze pracodawca nie ma okreslonego czasu na wyslanie tego zaswiadczenia, musi to jedynie zrobic jak najszybciej.
Takze nie dosc ze to, to jeszcze teraz z tym nagraniem afera wyszła
 
Któraś z dziewczyn prosiła mnie, chyba Agatka, żebym dała znać co i jak po wizycie w sprawie skracającej się szyjki i zakładania pessara... A wiec jestem po wizycie i dzisiaj moja szyjka zupełnie inaczej wyglądała, tzn. lepiej :) Ostatnio miła 2,9 a dziś 3,5 i nie powodów do zakładania krążka. Również ta wewnętrzna cześć szyjki jest w porządku, nie rozwiera się od środka. Powiedziałam, lekarzowi że dużo leżałam przez te ostatnie dwa tygodnie i stwierdził, że to zrobiło robotę. A myślałam, że będzie źle bo od 10 dni twardnieje mi brzuch po kilka razy dziennie. Jednak okazało się, że nie miało to wpływu na szyjkę.
A więc leżcie dziewczynki ile się da :)) Ja jestem z tych "staruszek" 40-letnich, wiec mi nawet wypada :)
 
Któraś z dziewczyn prosiła mnie, chyba Agatka, żebym dała znać co i jak po wizycie w sprawie skracającej się szyjki i zakładania pessara... A wiec jestem po wizycie i dzisiaj moja szyjka zupełnie inaczej wyglądała, tzn. lepiej :) Ostatnio miła 2,9 a dziś 3,5 i nie powodów do zakładania krążka. Również ta wewnętrzna cześć szyjki jest w porządku, nie rozwiera się od środka. Powiedziałam, lekarzowi że dużo leżałam przez te ostatnie dwa tygodnie i stwierdził, że to zrobiło robotę. A myślałam, że będzie źle bo od 10 dni twardnieje mi brzuch po kilka razy dziennie. Jednak okazało się, że nie miało to wpływu na szyjkę.
A więc leżcie dziewczynki ile się da :)) Ja jestem z tych "staruszek" 40-letnich, wiec mi nawet wypada :)
Hej,gratuluje wizyty !!! Wow nie sądziłam że szyjka może się wydłużyć ,ja teraz w poniedziałek idę i już że boje,staram się leżeć ale troszkę muszę pochodzić bo jednak w domu 3 latek a to dać mu jeść a to kibelek
A czy teraz też musisz non stop leżeć czy możesz pozwolić sobie na ugotowanie obiadu ?
 
Hej,gratuluje wizyty !!! Wow nie sądziłam że szyjka może się wydłużyć ,ja teraz w poniedziałek idę i już że boje,staram się leżeć ale troszkę muszę pochodzić bo jednak w domu 3 latek a to dać mu jeść a to kibelek
A czy teraz też musisz non stop leżeć czy możesz pozwolić sobie na ugotowanie obiadu ?
Bo podobno nie może ;) W każdym razie jak leżałam na patologii ciąży to lekarze mówili, że nie ma opcji żeby szyjka się wydłużyła. Większym prawdopodobieństwem jest to, że poprzedni pomiar był niedokładny, ale to tak czy inaczej dobra wiadomość, tylko stres niepotrzebny :) Dodam, że lekarze nie byli gołosłowni bo ja leżałam w szpitalu 2 tygodnie, czyli wiadomo, cały czas leżałam bo nawet gdybym nie chciała to się nie dało, a do domu wypisali mnie z taką szyjką z jaką przyszłam.
 
reklama
No i mamy problemy finansowe bo mój pracodawca nie chce przeslac do kasy chorych zaświadczenia o zarobkach a ja przez to kasy nie dostaje i żyjemy w tej chwili z jednej pensji.
Najlepsze jest to ze pracodawca nie ma okreslonego czasu na wyslanie tego zaswiadczenia, musi to jedynie zrobic jak najszybciej.
Takze nie dosc ze to, to jeszcze teraz z tym nagraniem afera wyszła
Ale ja nie rozumiem w jakim CELU Twój adwokat wysłał to nagranie do tamtego adwokata? Ja bym Ci radziła iść do jakiegoś radcy prawnego który by Ci powiedział co możesz zrobić w takiej sytuacji... nie wiem też czy wysłanie nagrania od adwokata do adwokata, jest 'rozpowszechnianiem', w końcu tamten adwokat jako przedstawiciel prawny Twojego pracodawcy jest drugą stroną 'postępowania', nie ma tu osób trzecich więc gdzie jest to rozpowszechnianie? Strasznie dziwna sprawa. A Twój szef to dupek.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry