reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dokładnie i szlak czlowieka trafia od tego pieprze****.
Bedzie dobrze dziewczyny, innym nie dogodzimy. Grunt to wiedziec swoje i sie tego trzymac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie bierz do głowy ;) ja Franke urodZiłam w wieku 22 lat w ciazew zaszła 3tg przed ślubem słyszałam ze wpadka temu ślub( gratki jeśli ktoś zorganizuje tak sZybko ślub kościelny gdzie o ciąży dowiedziałam sie kilka dni przed ślubem) że za młoda jestem i wgl. Teraz drugie sZybko to też źle bo za szybko że lepiej poczekać. Ale ja mam to gdzieś. Zawsze tak chciałam i Tak postapilam. Mój Ł jest zadowolony. Po mimio że przed ślubem nie mieszkalismy razem jest nam mega dobrze a gadanie niech gadają. Zapytaj czy im lżej jak se pogadali i się uśmiechnij wtedy dopiero się wściekna;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze polecam:
Hafija.pl - to o karmieniu piersią,
malgorzatajackowska.pl - to w sumie tez o żywieniu dzieci, ale jest tez trochę o ciąży i ogólnie zdrowym żywieniu,
Kiedyś jeszcze czytałam Wikilistkę, ale od pewnego czasu ma tam same sponsorowane wpisy i przestałam wierzyć w jej "recenzje", zwłaszcza jak mi znajoma powiedziała, że jej siostry firma chciała u niej na blogu pokazać produkt z ich oferty i laska im powiedziała, że za zwykły wpis bierze 1000zł :)
A najwięcej informacji to zawsze na forach się dowiaduję ;)



My jemy raz na czas coś z kuchni azjatyckiej, bo oboje z mężem ją uwielbiamy :) Tyle, że ja nie lubię ostrych potraw, więc u nas z tą ostrością jest raczej słabo - daję jedynie imbir i czosnek, papryczka chilli nie jest mile widziana na moim talerzu ;) Jak zjem coś ostrego to zaraz mi się leje z oczu i nosa i tracę smak....

A tak z innej beczki... Trochę mi się zrobiło ostatnio w pracy przykro. No cóż, młoda nie jestem, w tym roku przyznaję się - kończę 40 lat :) Moja starsza córka ma prawie 8. Życie różnie się toczyło i aktualnie jestem w 3 ciąży. Usłyszałam wczoraj w pracy od mojej podwładnej, że "Magda Mołek też jest w ciąży i też ją czeka dojrzałe macierzyństwo jak mnie". Potem jeszcze ze 2 razy przypomniała mi o "dojrzałym macierzyństwie", żebym aby nie zapomniała i pamiętała ile mam lat. A dodam, że wcale nie czuję się na te swoje 40 lat i z tego co mówią ludzie, też nie wyglądam na tyle.
Potem jedna z dziewczyn w pracy zapytała mnie jak się w ogólę czuję w ciąży. A jak powiedziałam, że w tej ciąży czuję się gorzej niż w 2 poprzednich, bo mam często zawroty głowy, szybko się męczę i ogólnie jakbym straciła energię, to usłyszałam, że "No bo prawda jest taka, że dzieci powinno się rodzić miedzy 20, a 25 rokiem życia jak się ma jeszcze siły, cierpliwość i energię".
No i kurcze, wiecie, przykro mi się zrobiło, bo być może i tak jest, być może jestem "stara", choć to okropne słowo i jakoś nie mogę go ze swoją osobą połączyć w parę. Ale nie przesadzajmy! Wiele kobiet w wieku 25-26 lat kończy dopiero studnia, nie ma faceta, nie ma mieszkania, nie ma pracy, więc perspektywa zostania mamą jest dla niej raczej odległa! Ja akurat miałam pracę po studiach, miałam faceta, ale ślub wzięliśmy dopiero po kilku latach znajomości. A dziecko pojawiło się dopiero po ślubie, gdy oboje tego chcieliśmy, byliśmy na to gotowi i nasza sytuacja finansowa na to pozwalała!
Od wczoraj jakoś mi tak smutno i ciężko na sercu, bo tak dobitnie mojego wieku mi chyba nikt wcześniej nie podkreślał :/ Wiem, że jest nas tu dużo i mam nadzieje, że jest tu też kilka "starych" dziewczyn, które potwierdzą, że nie tylko dziewczyny w wieku "20-25 lat" rodzą dzieci, ale te w wieku 35+ też zostają mamami :)

Ja będę miała pierwsze, a mam 38 lat #starapierwiastka
I dodatkowo mój partner jest o 6 lat młodszy!
I żyjemy bez ślubu!
Myślę, że jakiś stos by dla mnie już szykowali, gdyby nie to, że jestem pyskata i ogólne obycie im broni [emoji23]
 
Ja będę miała pierwsze, a mam 38 lat #starapierwiastka
I dodatkowo mój partner jest o 6 lat młodszy!
I żyjemy bez ślubu!
Myślę, że jakiś stos by dla mnie już szykowali, gdyby nie to, że jestem pyskata i ogólne obycie im broni [emoji23]
Cicho bo nas osadza[emoji12] Ja mam pierwsze i 34latka bez ślubu z 6 lat starszym.....tylko bez linczu [emoji12]

 
No niestety tak jest. Jeżeli nie poinformujesz drugiej strony, że rozmowa jest nagrywania to moiga być nieprzyjemności. A w ogóle co to za adwokat, że nie powiedział Ci, że jest to niezgodne z prawem i na dodatek wysłał dalej w świat?!
Nie jest tak do końca. Możesz nagdywać rozmowę z kimś i nie informować o tym pod warunkiem, że nagrywasz na własny użytek. Czyli przestępstwem jest nie samo nagrywanie, ale rozpowszechnianie tego. Pytanie, czy wysłanie adwokatowi jest już rozpowszechnianiem.
 
A co do wieku to daleko szukać nie muszę, moja siostra urodziła UWAGA! czwartego syna :p w wieku 42 lat ;) Poprzednia trójka jest już pełnoletnia. I co? I miewa się super, starsi synowie się cieszą, małolat świetny. Także o co chodzi z tym wiekiem to ja nie wiem :)
 
Nie jest tak do końca. Możesz nagdywać rozmowę z kimś i nie informować o tym pod warunkiem, że nagrywasz na własny użytek. Czyli przestępstwem jest nie samo nagrywanie, ale rozpowszechnianie tego. Pytanie, czy wysłanie adwokatowi jest już rozpowszechnianiem.

Tak, masz rację. Nie doprecyzowałam. Właśnie dlatego dziwi mnie to, że adwokat przesłał nagranie dalej.
 
reklama
No niestety tak jest. Jeżeli nie poinformujesz drugiej strony, że rozmowa jest nagrywania to moiga być nieprzyjemności. A w ogóle co to za adwokat, że nie powiedział Ci, że jest to niezgodne z prawem i na dodatek wysłał dalej w świat?!

Ja mam taka aplikacje i mi automatycznie nagrywa. Sama jestem zla ze adwokat wiedzac o tym ze to karalne to jeszcze wyslal tamtemu adwokatowi, ktory reprezentuje mojego pracodawce.
Na internecie przeczytalam ze grozi za to grzywna badz pozbawienie wolnosci do lat 3
 
Do góry