reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2018

Wy się martwicie że macie małe brzuchy, a ja się martwię, że mam za duży. Jest większy niż w poprzedniej. Po pierwszej ciąży ćwiczyłam, żeby wrócić do stanu sprzed, prawie się udało, ale niestety zrobił mi się cellulit na pośladkach i na to chyba nic nie pomoże [emoji17]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja sobie muszę rzucić okiem na zdjęcia brzuszka w poprzednich ciazach, bo jakoś nie pamiętam ale też coś kojarzę, że wszyscy mówili, że nie duży mam :)
Brzuszek niech rośnie swoim tempem ale mdłości mogłyby już dać spokój o_O
 
a skąd dokładnie jesteście ?
ja tez jem makrele. nie często ale z dwa razy w ciąży teraz mi się zdarzyło ;)
a normalnie to mirune i dorsza :) no i tuńczyka z puszki ale to już rzadziej teraz bo mnie mdli.. szczególnie jak jest w sosie własnym.
 
Ja też jem makrele w sosie pomidorowym z serem białym z bułeczka ale żadnych innych ryb nie zjem, bo mi sie robi niedobrze. Łososia jadłam czasem ale zawsze mi było niedobrze później i przestałam.
 
No ja nie jem tunczyka bo bardzo odoradzają i lekarze i moja kumpela dietetyczka wiec powstrzymuje sie choc uwielbiam.
A wędzone bo nie mam kontaktów zeby ze sprawdzonego źródła kupować.
A tak to smażone, na parze czy z folii to wcinam:)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Do góry