reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Tylko ,że ja się obawiam o poród w terminie lub po ze względu na dużą główkę mojego małego. A ja nie jestem jakaś silnie zbudowana ,żeby dać radę urodzić takie duże dzidzi
 
reklama
Nie no muszę się jeszcze odezwać chociaż chciałam już tego nie robić.
Dziewczyny Zajac, Olka i fasolka, madzien pięknie to podsumowalyscie:-) :)
Właśnie się domyslilam od razu, że o to Wam chodzilo:)
A w związku z tym, że domyślam się że na ogólnym raczej nic już nie będzie się działo to jeszcze raz życzę szczęśliwych rozwiązań i samych radości z dzieciaczkow ☺
Pozdrawiam serdecznie
 
Ja myślę skończmy te kłótnie. Odeszlysmy nie po to żeby komuś zrobić przykrość tylko dlatego, że nie czułyśmy się tu swojo. Zobaczcie , że jak doszłyście jeszcze się udzielałyśmy, ale zaczełyście rozmowy między sobą, zadawałyście pytania na tematy , które my już omawiałyśmy milion razy. Nie pół roku temu a kilka dni temu. Szczerze to nie chciało mi się nawet tutaj pisać i powtarzać się po raz setny. My nic nie mamy do was więc nie rozumiem dlaczego zaczełyście nas hejtować- bo mamy wątek zamknięty i w tym nie piszemy? Brawo wy.

@Foxy_mama- buzują w tobie hormony- idź pobzykaj się z mężem , pospaceruj, posprzątaj i dawaj ludziom szacunek , szczególnie tym których nie znasz.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
W sumie emka to masz rację! Udzielałyście się na początku! Ale ja nawet słowem nie wspomniałam,że Was tu nie ma! A już na pewno nie hejtować! Pewnie! Wątek zamknięty lepszy niż czytanie setny raz tych samych pytań!
 
Zgonię tą całą głupotę, która się tu odwala na hormony zwiazane z ciążą i całym tym stresem... no cieżko mi jest uwierzyć, ze przyszłe/obecne mamy (w moich oczach odpowiedzialne, racjonalnie myślące istoty ludzkie) są w stanie kłócić się na jakimś incognito forum, wirtualnie... przeciez to śmieszne :) i ta potrzeba "zabłyśnięcia" wypowiedzią gdzieś, byle gdzie... potrzeba zaistnienia. Po co Wam to ? każda z nas w pewien sposob odczuwa frustracje z powodu ostatnich ciężkich ciążowych tygodni... po co ten jad ? zjedźcie coś słodkiego, zróbcie dla siebie cos miłego, to pomaga :)

Ogarnijcie się Kobiety :)
:cool2:
 
Zgonię tą całą głupotę, która się tu odwala na hormony zwiazane z ciążą i całym tym stresem... no cieżko mi jest uwierzyć, ze przyszłe/obecne mamy (w moich oczach odpowiedzialne, racjonalnie myślące istoty ludzkie) są w stanie kłócić się na jakimś incognito forum, wirtualnie... przeciez to śmieszne :) i ta potrzeba "zabłyśnięcia" wypowiedzią gdzieś, byle gdzie... potrzeba zaistnienia. Po co Wam to ? każda z nas w pewien sposob odczuwa frustracje z powodu ostatnich ciężkich ciążowych tygodni... po co ten jad ? zjedźcie coś słodkiego, zróbcie dla siebie cos miłego, to pomaga :)

Ogarnijcie się Kobiety :)
:cool2:


Hehe...ja już wciągłam słodkie A mnie jak nerwica bierze i mówię do mojego,że to przez hormony to się śmieje ze mnie i mówi,że mam nie zgadaniać na hormony!
 
Veronica,
przekaz swojemu Mężczyźnie, ze się nie zna, wiec niech nie komentuje :) Masz absolutną rację :) co On moze wiedzieć... :)

Myślisz,że mało razy mu to mówiłam? Nawet wczoraj jak miałam bóle brzucha jak przed @ stwierdził,że faceci też by znieśli ból porodowy jak by mieli hormony tak jak my!! Myślałam,że go zabije!
 
reklama
Do góry