reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Hej dopiero skończyłam czytać :baffled: Ma zapalenie tarczycy. Nie wiem skąd to się bierze ale to może jakieś jest wirusowe. Pewnie podleczą go i wyjdzie. Minimum 3 dni leży bo NFZ zwraca wtedy pieniądze do szpitala. Dlatego my po porodzie 3 dni leżymy. póki co ja i mąż do szpitala nie chodzimy żeby czegoś nie złapać.
A mnie dalej kłuje w jelitach i tak w dole brzucha. Wzięłam espumisan ale znacznej poprawy nie ma. A i wcinam ten wiesiołek oeparol i zrobię wywar z liści malin.
 
Ostatnia edycja:
Chciałam Wam się "pochwalić", ze dziś szpital mnie odesłał do domu, a miałam taką nadzieje juz urodzić... u mnie minęło co prawda 5 dni od daty planowanej, a oni przyjmują po 7 dniu.
Wyniki wszystkie super. Nadal brak jakichkolwiek sygnałow...

Mam jednak małe pytanie do Was, bo badanie na fotelu było bardzo bolesne - czy to dlatego, ze zrobiła mi masaz szykki macicy ? Tylko, ze to trwało tylko kilkanaście sekund..
Ja oczywiście do Niej, ze umieram z bólu, a babka na mnie się głupio patrzy i mowi, ze to tylko palec a co ja zrobię jak to bedzie główka ? :szok:
 
Chciałam Wam się "pochwalić", ze dziś szpital mnie odesłał do domu, a miałam taką nadzieje juz urodzić... u mnie minęło co prawda 5 dni od daty planowanej, a oni przyjmują po 7 dniu.
Wyniki wszystkie super. Nadal brak jakichkolwiek sygnałow...

Mam jednak małe pytanie do Was, bo badanie na fotelu było bardzo bolesne - czy to dlatego, ze zrobiła mi masaz szykki macicy ? Tylko, ze to trwało tylko kilkanaście sekund..
Ja oczywiście do Niej, ze umieram z bólu, a babka na mnie się głupio patrzy i mowi, ze to tylko palec a co ja zrobię jak to bedzie główka ? :szok:

A mówiła Ci,ze robi masaż szyjki?
 
Ja słyszałam że to jest bolesne. Ale żeby wypuścili 5 dni po terminie to jakieś dziwne. To co masz czekać aż zielone wody będą.
 
Wybaczcie, przysnęlo mi się :)

Babeczka nie wspominała, ze to masaż.
Może w ten sposób tylko się orientowała czy jest i na ile rozwarcie ?!? No cóż, przedsmak już jakiś tam dostałam :errr:
 
reklama
Wybaczcie, przysnęlo mi się :)

Babeczka nie wspominała, ze to masaż.
Może w ten sposób tylko się orientowała czy jest i na ile rozwarcie ?!? No cóż, przedsmak już jakiś tam dostałam :errr:

Wg mnie nie powinno boleć! Podała Ci jakieś konkretne info? Czy szyjka skrócona? Czy masz rozwarcie?
 
Do góry