reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

No właśnie nawał mialam chwilę i mój ssak sobie z nim poradził [emoji6] moj mąż kupił na tę okazję aż dwie główki kapusty i nic się nie przydało [emoji4] Trzeba będzie zrobić kapustę na krótko [emoji38] w nocy budzę się zlana mlekiem ale damy radę [emoji16]

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Jeju jak czytam wasze wagi przed ciaza i obecne to jestem przerazona swoja! :-( jak na poczatku ciazy prawie wg mi nie rosła tak od 7 miesiąca nadrobilam swietnie ale pociesza mnie fakt ze w tej chwili od 1,5 tygodnia stoi w miejscu :-) mam nadzieje ze szybko zgubie te kochane kilogramy
 
Ja zaczynałam z wagą 64 a dwa tygodnie temu było 74, tyle że ja z tych bardziej żyrawkowych więc i tak dziwnie się czuje jak moja waga ma z przodu 7 :-/ czy wasze maluszki w brzuchu są bardzo ruchliwe? Bo jeszcze dwa dni temu cieszylam się że moja Marcelina taka ruchliwa, ciągle się wierciła a od wczoraj bardzo mało, od czasu do czasu czuje tylko jakby miała czkawkę bo takie pulsacyjne ruchy a tak to spokój i zaczynam już panikować, zwariuje niedługo przez te jej ruchy
 
reklama
Ja zaczynałam z wagą 64 a dwa tygodnie temu było 74, tyle że ja z tych bardziej żyrawkowych więc i tak dziwnie się czuje jak moja waga ma z przodu 7 :-/ czy wasze maluszki w brzuchu są bardzo ruchliwe? Bo jeszcze dwa dni temu cieszylam się że moja Marcelina taka ruchliwa, ciągle się wierciła a od wczoraj bardzo mało, od czasu do czasu czuje tylko jakby miała czkawkę bo takie pulsacyjne ruchy a tak to spokój i zaczynam już panikować, zwariuje niedługo przez te jej ruchy
Nie wariuj. Dzidziuty maja coraz mniej miejsca. Moja Rozala ostatnio ma nowy rytm dnia. Rano i popoludniu nic tylko pojedyncze wypiecia- bo to juz nie sa kopniaki, a wieczorem szalenstwo. Noga, reka, pupa wszystko wszedzie :) a czasem jak np w sobote praktycznie zero ruchu- tylko wieczorem.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry