reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Lekarz wie co robi ;) Mnie podali lek po którym robiło mi się słabo i na chwilkę traciłam przytomność + uderzenia gorąca. W życiu bym nie powiedziała że magnez w kroplówce tak na mnie zadziała, a mimo to go nie odstawili dopóki skurcze nie ustały... Oby skutki uboczne były jak najmniejsze w twoim przypadku, a najlepiej żeby ich wgl nie było:*

w57vyx8dubspq12k.png
Spoko spoko nie jesteś inna magnez na kazdego ma taki wpływ nie ostrzegali Cie? Dlatego on musi lecieć bardzo bardzo wolno i długo trwa ;)
 
reklama
Wionatq mały rośnie i to jest najważniejsze powolutku w swoim tempie ale rośnie nie dręcz się i nie szukaj w tym swojej winy bo jej nie ma, różnice między dzieciaczkami teraz są bardzo widoczne bo każda z nas jest na trochę innym etapie i dlatego nie ma co porównywać specjalnie

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Wionatq mały rośnie i to jest najważniejsze powolutku w swoim tempie ale rośnie nie dręcz się i nie szukaj w tym swojej winy bo jej nie ma, różnice między dzieciaczkami teraz są bardzo widoczne bo każda z nas jest na trochę innym etapie i dlatego nie ma co porównywać specjalnie

f2w3rjjgvkjhkndh.png
Dokładnie! Ty się zadręczasz bo malutki, a ja sobie myślę co ja robie że ta moja dzidzia jest taka duża [emoji23]
Wgl anegdotka. Zaczęłam rodzić w 32tc, mój M. się ostatnio przyznał że on się urodził w 32tc i wiecie ile ważył?! ponad 2500g !! To ile on by ważył gdyby się urodził w terminie? 6kg [emoji23][emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Lekarz wie co robi ;) Mnie podali lek po którym robiło mi się słabo i na chwilkę traciłam przytomność + uderzenia gorąca. W życiu bym nie powiedziała że magnez w kroplówce tak na mnie zadziała, a mimo to go nie odstawili dopóki skurcze nie ustały... Oby skutki uboczne były jak najmniejsze w twoim przypadku, a najlepiej żeby ich wgl nie było:*

w57vyx8dubspq12k.png

Wiem, że lekarz wie co robi. Ufam mu ale jak sie człowiek naczyta ulotki to zaczyna sie zastanawiać.
Ehhhhh i boje sie o ten zjazd ciśnienia, bedzie pewnie cieżko, ale nie ma co ryzykować.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo ja na to patrzę tak głupio że skoro waży wiecej tzn ze dobrze sie rozwija a jak tak mały to do tyłu jest i boję się że nie zdążę z tą niewydolnością szyjki mu pozwolić się rozwinąć i dobić chociaż 2,5kg.. Szyjka nie interesuje sie waga małego a kilogram to dużo do zdobycia.. Wiem że nie powinnam tak myśleć ale no u mnie się tak złożyło że boję się o każdy dzień.. Ale dzięki dziewczyny za miłe słowa :) niech rosną te nasze dzieci żeby były zdrowe to one są najważniejsze a już trudno z tym porodem to będzie jak będzie więc nie martwcie sie mamy tych większych dzidzioli :) Bellax widzisz synek Ci idzie w ślady tatusia ciesz się że masz pewna cc nie będzie niespodzianek chociaż :D swoją drogą to jestem ciekawa jak wyglądają i jak "nosi" się takie niemowlaki z waga urodzenia powyżej 5. Biedne mamy ciezko pewnie mają nie dośc że dzidzią swoje waży to łożysko przy większej też większe ojoj a ja narzekam że mi ciężko ;)
 
Wionatq, moja kuzynka urodziła się z wagą 1050 g. Urodziła się w terminie i jest okazem zdrowia. To było prawie 30 lat temu, gdy usg dopiero się pojawiało, więc taki okruszek był zaskoczeniem dla całej rodziny.
 
reklama
Do góry