reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Kaana, Paulinka super wiesci dziewczyny :*

Ja w piatek mam wizyte, pobiora mi w koncu krew, mocz. Chociaz tyle dobrego :-) Wiecie jakie to frustrujące ze nie widzialam Fasolindy juz miesiac i zobacze dopiero za 1,5 miesiaca. Ponad 2 miesiace niepewnosci czy wszystko ok. Moze gdybym nie miala pierwszej ciazy w PL to byloby to dla mnie normalne a tak ciagle mam porownanie
 
Super wieści od was dziewczyny!
Ja mam mały szpital w domu ,młoda moja wczoraj prawie 40 stopni na wieczór. Myślę że szybko stanie na nogi jak zawsze ale martwię się żeby mi wirusa nie sprzedała :(
Poza tym nic nie mogę porządnego zjeść, straszny ból brzucha po każdym posiłku. Od mięsa totalny odrzut.
 
reklama
Widzisz Paulina ;)! Po prostu musiało być dobrze i tyle ;). W sumie między nami, nie dużo różnicy. U mnie leci już 9 tydzień.. Szybko to minęło. Jeszcze jak okruch będzie tak szybko rosnąć ;).
A co lekarz powiedział na te plamienia? Co mogło być przyczyną?
 
Do góry