reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna plama obok dziecka

Też mi się nie wydaje, żeby tak się objawiały wady genetyczne...
Naprawdę kiepskie jest to zdjęcie..
Miałam kwiaka w pierwszej ciąży, sam się wchłonął, synek urodził się zdrowy. Postaraj się nie martwić, będę trzymac kciuki. Daj znać jak się czegoś więcej dowiesz. 😊
 
reklama
Na badanie prenatalne idę w poniedziałek, niestety ginekolog prywatny nie powiedział co to jest powiedział tylko że to może być wada genetyczna i muszę to sprawdzić i to tylko tyle wziął 180 zł powiedział że mam się nastawić na najgorsze i to tyle ehh muszę czekać do poniedziałku
A nie za późno to badanie? Ono powinno być wykonane max do 13+6. W którym dokładnie tygodniu jesteś?
 
A na zdjęciu z marca widać wszystko dobrze? Ta plama jest co najmniej dziwna, bardzo regularna i lekarz powinien chyba skierować na dalszą diagnostykę (o ile to nie jest jakiś cyrk z samym USG).
Tak wszystko w marcu było dobrze nic nie miałam i dzidzia zdrowa tutaj też dziecko normalnie rozwinięte i tempo dziecka dobre nie chcę brać już sobie do głowy diagnoz które tylko mnie zdenerwują jestem nastawiona psychicznie że może być dobrze może być źle
 
Ja miałam taka plamę na usg. Był to już 36 tc i ta plama była w brzuszku córki. Była to torbiel. Może u Ciebie to torbiel. Sprawdź lepiej u innego lekarza niech sprawdzi na lepszym sprzęcie.
 
Klaudia 012 ja w pierwszej ciąży mialam dużego guza, po obserwacjach nie malał niestety ale i nie rósł. W końcu zniknął sam, wchłonął się, chociaż rokowania nie były dobre. Podobno często się tak zdarza. Bądź dobrej myśli i może spróbuj się spotkać z innym lekarzem aby jeszcze raz zrobić badania i usg. Wierzę, że będzie dobrze. Wszystkiego dobrego.
 
Klaudia 012 ja w pierwszej ciąży mialam dużego guza, po obserwacjach nie malał niestety ale i nie rósł. W końcu zniknął sam, wchłonął się, chociaż rokowania nie były dobre. Podobno często się tak zdarza. Bądź dobrej myśli i może spróbuj się spotkać z innym lekarzem aby jeszcze raz zrobić badania i usg. Wierzę, że będzie dobrze. Wszystkiego dobrego.
Dziękuję jestem dobrej myśli
 
No ja niestety też ciąży nie widzę na tym zdjęciu - chyba że jest za tą czarną plamą.
Gdybyś nie napisała, że jesteś w ciąży, to bym powiedziała, że to torbiel endometrialna.
 
Dziękuję jestem dobrej myśli
Sprawdziłam to co pani napisała i to może być ten torbiel dziecko 9 marca było badane nic nie miałam na jajnikach były zdrowe i dziecko .
teraz się pojawiło koło dziecka ta czarną plama więc jestem spokojna że to może być to niz jak to lekarz stwierdził 30 kwietnia jakaś wada wadę to ma z główa i że sprzętem dziękuję ślicznie za wiadomości które mnie uspokoiły bo to moje pierwsze dziecko dbam o nie jak tylko mogę i chce żeby było zdrowe i było przy mnie dziękuję ślicznie
 
reklama
Dziękuję za wsparcie jestem dobrej myśli nastawiona okaże się wszystko w poniedziałek będę powiadamiać co i jak . Nie biorę jego słów pod uwagę może być to krwiak lub torbiel w mojej rodzinie dzieci zdrowe i z partnera więc obaw nie mam pozdrawiam dziękuję za słowa otuchy kochana ❤❤😍
I byłaś u innego lekarza ? Wiadomo coś?
 
Do góry