reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna lista- czyli październikowe mamy 2010 ostrzegają

Pieluszki Huggis po prostu porażka !!!! wszystko wylatuje, już ręcznik papierowy jest bardziej chłonny a ja głupia zamiast wypróbować to kupiłam 2 paczki teraz się męczę !never never never!
 
reklama
butelki wysokie, ale wąskie (np canpol babies) koszmar! źle się wsypuje proszek do butelki i w ogóle są nieporęczne bardzo. żałuję, że kupiłam! dobrze, że jedną i tania była.
 
a propos pieluszek to u nas mega kitem były Happy i babysmile ze Schleckera... nawet pampersy Premium Care nie sprawdziły sie tak dobrze jak te zwykłe żółte!!!
 
My też wolimy zwykłe pampersy niż premium care.
Potwierdzam że chusteczki Dada niebieskie są super. Lepsze niż pampersy. Wkurza mnie tylko że wychodzą po dwie i następną trzeba już wyciągać.
 
(wiem, że miało być bez komentarzy, ale ja stosuję huggisy prawie od początku i sprawdzają się mi super. nigdy mi nic z nich nie wyleciało na plecki, owszem- 2. kilka razy przesikała na wylot, ale 3. nigdy, dobrze chłoną... jak skończę teraz pudełko, to mam pampersy, ale jak dotąd z huggisów jestem bdb zadowolona. i z ich chusteczek do pupy też... i z sudocremu.)
 
Kit- pieluszki Huggies. Masakra jakaś. Muszę zmieniać dupkę małemu co 2 godziny, w przeciwnym razie pielucha przecieka i ubranko mokre. Siuśki bokami gdzieś wylatują. Okropieństwo, a mam 2 paki tego dziadostwa. Podoba mi się jedynie taki pasek na pleckach który trzyma dobrze kupę.
 
u mnie bylo to samo z Huggisami, juz chcialam wywalic pieronstwo, ale nagle przeszlo! Wczesniej przeciekalo przez nogawke, teraz ok, najprawdopodobniej pampki byly za duze, mimo ze to Newborny 3-6kg i jak mala do nich "dorosla" to sa ok.
 
dla mnie kitem jest tasiemka do smoczka- sztywna, ciągle się gdzieś zawija i stoi sztywno, mała zahaczy niechcący łapką i smoczek sobie wyciąga, do tego ta tasiemka jest strasznie krótka i nie ma jej jak wyprać. Kupiłam teraz łańcuszek i jest o niebo lepszy. wydatek niby niewielki, ale po co marnować pieniądze :/
 
reklama
Oliwka J&J uczula!!!
Pajacyki zapinane z tyłu - totalny niewypał, dziecku niewygodnie w nich leżeć i problem ze zmianą pieluszki (jeśli nie są rozpinane w kroku).
Kombinezon rozpinany tylko do kroczku, dla maluszka zdecydowanie lepsze rozpinane aż do stópek.
Gruszka do nosa - NIE! Tylko aspirator!
Chusteczki Huggis, bardzo sztywne i mogą uczulać.
Uwaga na Herbatkę z kopru włoskiego (ja próbowałam Hipp) u nas zamiast pomagać przy kolkach zaostrzała objawy.
Sudocrem może wysuszać skórę na pupci i pogarszać sytuację (u nas po kilku dniach stosowania żywoczerwone wypryski).

karuzelka nad łóżeczko z ręcznie nakręcaną pozytywką, w czasie nakręcania rozprasza dziecko. zdecydowanie lepsza na baterie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry