reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

reklama
Coś dziś nie tak....
Po 6 ciastkachI 3 herbatach z cukrem wynik tylko 55(3.1)... 3 razy sprawdzałam
 
Dalam się mężowi na knedle ze śliwkami namówić. No czułam, że będzie źle.
Zjadłam 3 szt. Wynik 159 :o Źle mi z tym bardzo. Mam kaca moralnego i wstyd mi przed moim diabetologiem. Taka durna ja...
Raz na jakis czas mozesz i bedzisz poza norma. Spokojnie [emoji4]
Ja przy wyskokach cukru mówie lekarzowi, że to błąd dietetyczny [emoji23]
Ja mowie zawsze - no w ciazy jestem, co zrobic [emoji6] Ale na kolejnej wizycie juz do smiechu mi nie bedzie.
Coś dziś nie tak....
Po 6 ciastkachI 3 herbatach z cukrem wynik tylko 55(3.1)... 3 razy sprawdzałam
Moze insuline Ci musza teraz zmiejszyc.
 
Raz na jakis czas mozesz i bedzisz poza norma. Spokojnie [emoji4]Ja mowie zawsze - no w ciazy jestem, co zrobic [emoji6] Ale na kolejnej wizycie juz do smiechu mi nie bedzie.Moze insuline Ci musza teraz zmiejszyc.
Dopiero co mi wczoraj zwiększyli ale na noc tylko. W dzień dalej ta sama a dodatkowej do śniadania nie brałam bo zapomniałam [emoji85]
 
Ja dziś na zakupach za mocno zaszalałam. Źle się poczułam. W samochodzie zmierzyłam cukier, 65. Glukometr zaczął migać na czerwono.
 
reklama
Ja dziś na zakupach za mocno zaszalałam. Źle się poczułam. W samochodzie zmierzyłam cukier, 65. Glukometr zaczął migać na czerwono.
65 to jeszcze nie tragedia. Mi diabetolog mówił że do 63 może być w ciąży. Ponizej już się interesować. U mnie miga dopiero jak spadnie właśnie później 63

Zjadłam pizze. Ze 3 kawałki. Taka z pizzerii. Cukier przed 97... Cukier po 95 [emoji85]
 
Do góry