reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

reklama
Przed sałatka 75 po sałatce 84 [emoji3590][emoji3590][emoji3590] trzeba będzie więcej jeść [emoji23][emoji23]
 
Salatki z dodatkiem miesa sa ok, ale ilez mozna [emoji15] Nie wiem co do pracy mam zabrac dzisiaj, wkurzam sie na na sama mysl [emoji849]
Było tak pięknie a godzinę po cukier 45 [emoji15][emoji15]akurat byliśmy w szpitalu na szkole rodzenia a ja cała spocona i myślę co jest, sprawdzam a tu szok.. 2.5
Wyslalan chłopa po Cole i kilka lykow podniosło
 
Dalam się mężowi na knedle ze śliwkami namówić. No czułam, że będzie źle.
Zjadłam 3 szt. Wynik 159 :o Źle mi z tym bardzo. Mam kaca moralnego i wstyd mi przed moim diabetologiem. Taka durna ja...
 
Dalam się mężowi na knedle ze śliwkami namówić. No czułam, że będzie źle.
Zjadłam 3 szt. Wynik 159 :o Źle mi z tym bardzo. Mam kaca moralnego i wstyd mi przed moim diabetologiem. Taka durna ja...
Zdarza się. Nie przewidzisz jak organizm zareaguje.
 
reklama
Dalam się mężowi na knedle ze śliwkami namówić. No czułam, że będzie źle.
Zjadłam 3 szt. Wynik 159 :o Źle mi z tym bardzo. Mam kaca moralnego i wstyd mi przed moim diabetologiem. Taka durna ja...
159 to nie jest jeszcze jakos bardzo duzo - jak na sliwki, ktore już same mają wysoki indeks glikemiczny ;) Jak mam poniżej 160 to sobie myślę, że jeszcze nie jest tak źle. Moj najwyzszy wynik to 207... Ale z początków diety, teraz jestem bardziej świadoma.
 
Do góry