reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

W ogóle nie mam głowy do brania tabletek. Te prenatal duo to czasem nie wezmę wcale a czasem nie pamiętam czy brałam to podejrzewam, że biorę druga dawkę. 😆 Musiałabym to sobie gdzieś zapisywać
 
reklama
A no i te wszystkie witaminy dla ciężarnych są o wiele tańsze jak się zamówi internetowo na odbiór osobisty :) bo na takim prenatal ma się zaoszczędzone 20 zł :D
 
@Lokata89 a spina Ci się cały brzuch czy tylko dół? Bo mi od początku tylko dół..
Ja na początku kupiłam sobie taki czysty magnez bez ulepszaczy żeby sie nie truć ale niestety nie było poprawy. Cena 2 razy taka bo wiadomo, dla kobiet w ciąży bez dodatkowych chemikaliów ale brałam miesiąc i stwierdziłam, że nie ma sensu. Ja to tak nieregularnie biorę ten b6 fort.e. czasem jedną tabletkę, czasem 3. Różnie :D
Różnie 🙂 czasem cały brzuch, a czasem tylko dół. Przed Luteiną zauważyłam, że raczej dół brzucha, teraz to bardziej cały. Chociaż i tak znacznie mniej niż te pierwsze dni bez Luteiny.
 
Ja na 22.04, wywoływanie wstępnie 17.04
Też mam dni, że tych skurczów jest więcej (Braxtona właśnie), czasem nawet kilka w ciągu pół h i to zazwyczaj są jak dużo pochodzę, posiedzę, a czasem kilka na dzień tylko. Takie skurcze miałam od początku ciąży, mniejsze oczywiście, ale były zawsze.
Natomiast ostatnio mam też twardnienia, nie zawsze, ale są dni, kiedy brzuch jest twardy jak się schylam, wstaję, kucam, itd. A są dni, kiedy tego nie ma.
Czy to są właśnie objawy skracającej się szyjki? Od tygodnia mam Luteinę dopochwowo.
Nie wiem czy to twardnienie zawsze oznacza skracanie szyjki ale w moim przypadku tak było...twardnienie początkowo było głowie w dole brzucha ale teraz jak mi twardnieje jak jest skurcz to taki od góry promienieje...chociaz nie wiem od czego ale od kilku dni uspokoiło się. Dla mnie najlepszy jest magne b6 nbo jest mleczanem i on najlepiej się wchłania..
 
Różnie 🙂 czasem cały brzuch, a czasem tylko dół. Przed Luteiną zauważyłam, że raczej dół brzucha, teraz to bardziej cały. Chociaż i tak znacznie mniej niż te pierwsze dni bez Luteiny.
To Ty masz na kwiecirn termin ?? A mi się coś ubzduralo że Ty zaraz po mnie ale w marcu
 
Hmmm, a nie lepiej jakis cieplejszy śpiworek? Dla mnie bezpieczniejsza opcja niz koldra. A juz na bank minimalna ilosc zbednych rzeczy w lozeczku do 1 rż.

Ale odpowiadajac na pytanie o wypelnienie - tak. Tez bym wyprala bo roztocza lubia srodek anie poszwy :-)
 
Hmmm, a nie lepiej jakis cieplejszy śpiworek? Dla mnie bezpieczniejsza opcja niz koldra. A juz na bank minimalna ilosc zbednych rzeczy w lozeczku do 1 rż.

Ale odpowiadajac na pytanie o wypelnienie - tak. Tez bym wyprala bo roztocza lubia srodek anie poszwy :-)

O właśnie, u mnie na pewno żadnej kołdry na początku nie będzie. Dopiero od tej jesieni/ zimy używamy, a córka niedługo 3 latka.
Śpiworki wspominam bardzo dobrze 🙂
 
O tak. Ile ja sie naczytalam o smierci lozeczkowej... wole nie ryzykowac. Spiworek spelnia swoja role ideallo i tego sie trzymam. Moj pierwszy synek bardzo lubil spiworki to moze i drugi sie z nimi polubi :-)
 
reklama
O tak. Ile ja sie naczytalam o smierci lozeczkowej... wole nie ryzykowac. Spiworek spelnia swoja role ideallo i tego sie trzymam. Moj pierwszy synek bardzo lubil spiworki to moze i drugi sie z nimi polubi :-)
Pamiętam korzystaliśmy najpierw ze standardowych " worków", a jak się zaczęły nocne wygibasy to sprawdził się ten z nogawkami 😃
Ale to ciągłe rozpinanie do zmiany pieluch, aaa boję się myśleć 🙈
A potem to już ciepłe piżamy 😊
 
Do góry