reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Dziękuję 🙂

No i z tym imieniem zaczynają się schody 🤣ale jeszcze sporo czasu, jakoś ogarniemy 💪😁

A jak twoje cukry? Trzymają się ? 🙂

Nic sie nie trzyma bo zle sie czuje. W nocy mega bol gardla i nieprzespana wiec wiedzialam ze bedzie kicha. Moze dzis bedzie lepiej?
Aczkolwiek boli mnie brzuch i jak bedzie sie utrzymywal to jade na IP. Ale bez marudzenia. Trza dzialac i czekam az maz wroci z pracy i mnie spakuje.

Obys z imieniem nie miala tak pod gore jak ja... 30tc a u nas nadal nie wybrane 🤷‍♀️
 
Nic sie nie trzyma bo zle sie czuje. W nocy mega bol gardla i nieprzespana wiec wiedzialam ze bedzie kicha. Moze dzis bedzie lepiej?
Aczkolwiek boli mnie brzuch i jak bedzie sie utrzymywal to jade na IP. Ale bez marudzenia. Trza dzialac i czekam az maz wroci z pracy i mnie spakuje.

Obys z imieniem nie miala tak pod gore jak ja... 30tc a u nas nadal nie wybrane 🤷‍♀️
U Was też chłopak? Daj znać jak brzuch.
 
Ja już w domu. Dzisiaj aktywny dzień i już nie mam siły ale jeszcze jedziemy kupić jakieś półbuty dla córki bo coraz cieplej się robi a tylko kozaki ma :D
Ja dziś nie mierzyłam cukrów bo od wyjścia ze szpitala cały czas coś i nieregularnie jadłam.

Słuchajcie, jeśli byłam w szpitalu dwa dni i jestem przebadana to nie ma chyba sensu iść na prywatną wizytę w poniedziałek? I czy umawiać się na taką wizytę za tydzień ? Kurde nie wiem co robić. Zwłaszcza że to wizyta u lekarza który przyjmował mnie w szpitalu....a tak zlewczo mnie potraktował że szok. Nie mam ochoty już mu płacić. Niech się cieszy z tych kilku tysięcy co mu zostawiłam i niech się buja.
 
Nic sie nie trzyma bo zle sie czuje. W nocy mega bol gardla i nieprzespana wiec wiedzialam ze bedzie kicha. Moze dzis bedzie lepiej?
Aczkolwiek boli mnie brzuch i jak bedzie sie utrzymywal to jade na IP. Ale bez marudzenia. Trza dzialac i czekam az maz wroci z pracy i mnie spakuje.

Obys z imieniem nie miala tak pod gore jak ja... 30tc a u nas nadal nie wybrane 🤷‍♀️
Kurcze, to dawaj znać co i jak 🙄
Z tym imieniem to myślę, że tak to się może skończyć 😋
 
Hej. Ja dzisiaj też średnio,ciągnie mnie pępek ale nie wiem czy to macica czy wzdęcia. Cukry niby ok,ale chyba znowu poluzuje kaftan dopiero po hemoglobinie i wizycie ,apropo jadę jutro zrobić wyniki. W poniedziałek 21+3 i mam połówkowe na 10:40 ,mam nadzieję,że wszystko będzie ok i potwierdzi się wreszcie ta dziewczynka 😝
Kiedy ogarnialyscie wyprawkę ? Ja mam tylko jeden nowy kaftanik i trochę rzeczy po bratankach ,czekam na tą płeć,a no i wózek wybierałam. Ale jakoś powiem Wam,że bardziej się skupiam na zdrowy swoim i żeby z bobo było ok niż z tymi całymi rzeczami,ale wiem że trzeba będzie i to też mile.
Gooskaw dawaj znać co i jak 😘
 
Jeszcze jestem w domu. Po nocy lepiej sie czuje ale torba spakowana i maz z telefonem przyklejonym do czola w pracy w razie W.
Za to glut z nosa przeokropny i zarazki same do mnie przychodza... :-(
 
reklama
Ja już w domu. Dzisiaj aktywny dzień i już nie mam siły ale jeszcze jedziemy kupić jakieś półbuty dla córki bo coraz cieplej się robi a tylko kozaki ma :D
Ja dziś nie mierzyłam cukrów bo od wyjścia ze szpitala cały czas coś i nieregularnie jadłam.

Słuchajcie, jeśli byłam w szpitalu dwa dni i jestem przebadana to nie ma chyba sensu iść na prywatną wizytę w poniedziałek? I czy umawiać się na taką wizytę za tydzień ? Kurde nie wiem co robić. Zwłaszcza że to wizyta u lekarza który przyjmował mnie w szpitalu....a tak zlewczo mnie potraktował że szok. Nie mam ochoty już mu płacić. Niech się cieszy z tych kilku tysięcy co mu zostawiłam i niech się buja.

Ja bym umowila tydzien pozniej jak juz masz gbs zrobiony.
Hej. Ja dzisiaj też średnio,ciągnie mnie pępek ale nie wiem czy to macica czy wzdęcia. Cukry niby ok,ale chyba znowu poluzuje kaftan dopiero po hemoglobinie i wizycie ,apropo jadę jutro zrobić wyniki. W poniedziałek 21+3 i mam połówkowe na 10:40 ,mam nadzieję,że wszystko będzie ok i potwierdzi się wreszcie ta dziewczynka 😝
Kiedy ogarnialyscie wyprawkę ? Ja mam tylko jeden nowy kaftanik i trochę rzeczy po bratankach ,czekam na tą płeć,a no i wózek wybierałam. Ale jakoś powiem Wam,że bardziej się skupiam na zdrowy swoim i żeby z bobo było ok niż z tymi całymi rzeczami,ale wiem że trzeba będzie i to też mile.
Gooskaw dawaj znać co i jak 😘

Ja z wyprawka startowalam jak tylko wiedzialam ze szyjka sie skraca bo wiedzialam ze mnie w koncu lekarz uziemi. Generalnie to wszystko mialam po pierwszym Synu tylko fotelik dokupic zostalo ale tak to popralam i poskladalam wszystko duzo duzo wczesniej. Lezy i czeka a ja nie musze sie martwic. Apteczne zamawialam po 28tc bo to taki tc w ktorym mozna mowic juz o jakims bezpieczenstwie w razie W. Takze jak poczujesz sie pewniej to startuj :-)
 
Do góry