reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Cześć Dziewczyny,
Życzę szybkich i bezproblemowych porodów.
Ja jeszcze zaciskam twardo nogi, bo jak dla mnie za wcześnie.
 
labelo U nas juz by na oddzoial wzeli i czekali na porod bo cukrzycowe u nas ida szybciej bo łozysko sie szybciej starzeje niz w normalniej ciazy ...Masz skorcze przepowiadajace .....u nas w szkole rodzenia przygotowywali nas na takie skorcze i porod moze sie zaczac w kazdej chwili
 
Karolcia i labelo - to to :). Życzę żeby się rozkręciło i szybko poszło.

Ja też chodzę z rozwarciem na 2 cm. mam skurcze w nocy , ale na razie to je nospą hamuje. Do soboty potem będę miała skierowanie do szpitala i będę spokojna.

Co do mojego nowego glukometru to mam taki Glukometr OneTouch®SelectMini™ | glukometry.
Sprawdzam wyniki z tym moim wcześniejszym. I dziś rano komedia bo teraz ten nowy zawyżył o 10. Wiec to wszystko jest orientacyjne:sorry:. Wiec dziwne. Jest jak jest.
 
Labelo Karolcia- trzymam kciuki, żeby się ładnie szybko rozkręciło i sprawnie poszło, a wygląda na to że już lada moment:-D
Ja wczoraj wieczór też troszkę podniosłam sobie ciśnienie bo zaczęło mnie boleć jak na @ i krzyże tak co 10 min, ale po dwóch godzinach przeszło:-). W sumie jest mi ciężko bo maluch już bardzo nisko i nawet siedzieć teraz trudno ( spojenie dopiero teraz daje popalić ze zdwojoną siłą), ale ze względu na to że mam mieć cc i wszystko już umówione, wolałabym chyba żeby maluch rozgościł się jeszcze na te dwa tygodnie...Bo niby początek 38 to już bezpiecznie, ale...
azile 29 ja też miałam ten problem, że zmienili mi glukometr, to znaczy dostałam w aptece bayera contour a ten z poradni kazali mi w takim razie oddać. Jak parę razy sprawdziłam to okazało się że są różnice czasem o 5 a czasem nawet o 15 i jak zapytałam lekarkę to stwierdziła, że to nie są duże różnice, a źle może zmierzyć każdy, bo to zależy od tego jak tą krew podajesz, czy nie wyciskasz itp. I że mam mierzyć tylko jednym i się nie stresować, a poza tym w tym bayera wynik pomiaru jest niezależny od wartości hematokrytu, a inne tego nie uwzględniają...Ale ile w tym prawdy to nikt nie wie, a podobno accu check zawyża. Więc żeby się nie stresować przestałam to sprawdzać i mierzę tylko jednym co daje mi większy spokój. A no i też usłyszałam że to tylko orientacyjne pomiary:-D- no tak ale my na nich polegamy....
 
Karolcia gratulujemy!!!!!! cieszymy się razem z wami i czekamy na relację jak cukry po ;-)

ciekawe jak u Labelo? jak się macie? my zaciskamy kciuki!!!

Ja też już nie porównuję wyników bo nie wiem który glukometr będzie lepszy... zdałam się na tamten którego używałam i dopóki są paski to będę go używała :tak:

Wiecie co - i mogę powiedzieć że ostatnio i u mnie cukry się unormowały w miarę... tfu tfu... nawet wczoraj zjadłam szarlotkę z kawką i też w normie było ;-) mam nadzieję że mi tak do końca ciąży zostanie!!!!

Ale mnie mała kopie - szaleje tak że cały brzuch mi skacze... :-D:-D:-D super to uczucie - uwielbiam je ;-)
 
karolcia GRATULACJE!!!
u Nas znów cisza, nic się nie dzieje, Moja Mala to tyle wysyła sygnałów,żeby mamę nastraszyć:p
tez już bym chciała, jak narazie sączy sie ze mnie śluz na potęgę, no i napięcia brzuszka trzymają, ale czy to juz niedługo.... tego nikt nie wie:p




 
Gratulacje dla Karoli i Szymona :tak:

Mnie też się wydaje, że cukry mi się trochę unormowały, ale nie chcę zapeszać...
 
reklama
dziewczyny teraz juz macie z gorki trzymam kciuki za szybkie porody i dobre wyniki cukrow po :):):):) po porodzie bedzie wam czas lecial ja pamietam jak suwaczek pokazywal ze Niko ma miesiac dwa a tu juz 1,5 :szok::szok::szok::szok::szok::szok::-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Karolcia gratulacje maluszku witaj na swiecie :):):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry