reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Ja mialam cc ale nie dlatego ze cukrzyca ja chcialam i nastepna ciaza tez cc ... wszystko trwalo chwilke 10 min i mialam malego po 3 dniach juz chodzilam jak strzala a nie bolalo nic troche tylko przy schylaniu na poczatku :):)P):):):) Ale wiadomo kazdy ma prawo wyboru ...
 
reklama
Dziewczyny, szczerze współczuję wam tej insuliny, ale z drugiej strony bez niej ani rusz.
Ja mam lekko z cukrami ostatnio, bo nawet jak cukier mi podskoczy to i tak nigdy więcej jak do 140 a po przygodzie z dwoma glukometrami to już w ogóle...
U nas poród sn lub cc zależy od wagi dzidziusia, nie od cukrów. Mam nadzieję, że mój już za dużo nie urośnie, bo ja bardzo nastawiona jestem na SN...
 
Witajcie!!!
Ja powiem szczerze, że cesarka to nie dla mnie. Ja 3 dzieci sama urodziłam.
A ostatniego to na porodówce byłam 30 minut i bez nacięcia i niezła kluska z niego była bo ważył 4200g.
Wiec ja tylko chce naturalnie i tyle.
U mnie dziś po śniadaniu cukry delikatnie skoczyły. Mimo ze nie dużo śniadanie zjadłam.
No nic oby nie przekraczały tych 140. Choć staram się żeby trzymały się poniżej 120.
Wczoraj mi się udało cały dzień:)
 
ja to pamietam ze pare razy mialam tylko przekroczone 120 do 140 chyba nie dojechalam ..ale raz mialam 170 :p:p po hot- dogu nie moglam sie powstrzymac
 
Ostatnia edycja:
smutnamamuśka- Nie miałam problemów żadnych we wcześniejszych ciążach. Tak zwyczajnie je przechodziłam:).
Za to ta to wszystko mnie łapie
 
o nikt nic nie pisze:(

Musze wam napisać. Dostałam nowy glukometr i wiecie co!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Pokazuje o 20 mg mniej niż teraz ten co mam. I teraz to ja jestem całkiem zadziwiona. :szok::szok::szok::szok:. Do starego pasków nie dostanę a nowy....... Jestem bardzo ciekawa które wyniki są wiarygodne.
 
Azile a jaki masz nowy??
niestety glukometry mają to do siebie że przekłamują trochę...

Ja wcześniej miałam optium xido - i jego używałam w poprzedniej ciąży, jakoś się przyzwyczaiłam. Teraz na początku nie było na nie refundacji więc dostałam nowy jakiś Bayera - ale jakoś mi nie podszedł... i też pomiędzy nimi dwoma jest różnica...

Ale jak tylko refundację dali na mojego optium to od razu do niego wróciłam - nie wiem ale chyba z sentymentu :-D:-D:-D

Ty to na samej końcówce jesteś wiec nie musisz się aż tak przejmować... i pewnie nigdy się nie dowiesz który zaniża a który zawyża... :sorry2:

wiecie że wczoraj upiekłam szarlotkę - dla mamy do kawy i nie powstrzymałam się :zawstydzona/y: zjadłam do kawy kawałek.... mierzę cukier - a tu niespodzianka - 89 :tak:;-)
wiec dziś sobie też pozwolę :-D:-D:-D
 
Dziewczyny,
dziś o 2.15 obudził mnie silny ból (tak jak na @) tylko 10 razy silniejszy, trochę potrzymał,ale przeszło, od rana dalej mnie ćmi,ale lżej.Powiedzcie (te doświadczone), czy już niedługo?to coś oznacza,jej.....


Madziara, nieźle z ta szarlotka, tylko pozazdrościć:)




 
reklama
ja też dziś od rana mam silny ból jak na @.....i też mam nadzieje, że to TO!!!!!!

ja bym już tak bardzo chciała urodzić...a ten mały Szkrab od 3 tygodni wysyła fauszywe sygnały...ja już z 2 cm rozwarciem chodzę....:-)
 
Do góry