reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Hej,

u mnie pochmurno ale póki co jeszcze nie pada i będąc szczerą, to taka pogoda bardzo mi odpowiada :)))

Dziewczynki, powiedzcie czy ponad 90 na czczo to już insulina ??? Bo ja dopieo się jarnęłam, że przez ostatnie 3 dni miałam ponad 90 na czczo. No ale to chyba wina za duej IIiej kolacji, bo wcześniej bywało mniej ........
 
reklama
Witam!
Jakoś nie mogłam dotrzeć na BB ostatnio;-)
Aureolcia - pytałaś o kupki u Michaliny - ja nie miałam z tym problemu - robi średnio 3 dziennie (raz sie zdarzyła 1) - ten debridat dostaliśmy na kolki i muszę powiedzieć, że pomogło - nadal się pręży i popłakuje sobie (szczególnie po zrobieniu kupki), ale nie krzyczy już tak przeraźliwie
Majka - z wózkiem odpuściłam - wychodzę na dwór (na podwórko) i trzymam ją na rękach - jak gdzieś dalej idę to z wózkiem ale robi histerię straszną - mój błąd był przy tych upałach - nie wychodziłam z Nią kilka dni, by się nie przegrzała i teraz już przepadło - ale się nie poddam i będę wkładać do wózka
Alfowa - ja będę robić pod koniec sierpnia obciążenie 75 - w ciązy robiłam tylko raz
Nimue, Aasica - jak wyniki tarczycy????
Starlet - trzymam kciuki za szybki poród;-)
Wiolan, Mama_ola - widzę, że problemy "cyckowe" takie same jak u mnie - Miśka ostatnio non stop na piersi wisiała - ruszyć się nie mogłam bo ssała non stop - jak przysnęła to wyciągałam, wstawałam z łóżka (nawet Jej nie dotykając by nie budzić;-)) a Ona za 3 sekundy krzyk
w ogóle przez te problemy kolkowe uwarunkowała mi się na suszarkę - jak słyszy ten dźwięk to zasypia (ciekawe kiedy spalę suszarkę;-)) - swoją drogą na kolki polecam ciepły strumień suszarki na brzuszek - oczywiście nie na goły albo kołysanie w kocu - moja wtedy "odpada"

Słodkie Mamy w dwupakach - potwierdzam, że bigos to ratowało dietę;-) ja jeszcze uwielbiałam sałatkę - surowe warzywka + kawałki kurczaka obsmażone i płatki migdałowe do tego zrumienione - pycha - w ogóle płatki dodawałam też do sera białego z jogurtem naturalnym (namiastka słodyczy;-))

Misiaszek - ja nie po cc to się nie wypowiem - ale zapytam o to samo tylko po sn;-) kiedy seks???? tzn. jak długo się goiło Wam wszystko - bo ja myślałam, że już wygojone (już nic nie leciało) a jednak z seksu wyszło wielkie nic (ból i znowu leciało)

pozdrawiam
 
Hej!

Przeczytałam wczoraj o tej tragedii na Wrześniówkach i naprawdę mną to wstrząsnęło... :(
Tczew - Wiadomo�ci - Aktualno�ci
Pozbierać się aż cały dzień nie mogłam...
Dorotka ją znała- w sensie chyba z forum wrześniówek i podejrzewam, że to właśnie z tego powodu z jej ostatniego posta takie przygnębienie bije... :(
 
Boże co za czarna seria!!!!
Siedzę i ryczę, Pati... Nie widzę żadnej zasadności dla tego co się stało...
Aureolcia... strasznie mi przykro, moja mama niewiele starsza...
 
Ptaszyna ja brałam insulinę Polhumin o 21-30. Z 8j do 28 miałam stopniowo podnoszone. Za dużo jak się okazało bo hipoglikemii dostawałam... Np po obfitym obiedzie po godz. miałam 73 i mała w brzuchu tachykardii dostawała.
Ale prawda jest taka że insulina na noc ładnie cukry w dzień obniża i ja mogłam sobie pozwolić i na loda i na owoce.
Będziesz miała jakieś pytania to wal.
 
reklama
Do góry