reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Iza na bank wszystko dobrze się skończy.:tak: A ten połóg to rzeczywiście przekichane. A może Twój organizm nadrabia za całe 9miesięcy;-). Ja po porodach krwawiłam trzy tygodnie. Ciekawe jak będzie teraz.

Rybka ale obiadek. A u mnie dwie kanapki z wędliną i sałatka z pekińskiej i papryki konserwowej z majonezem. Po tym cukier idealny.

Właśine zobaczyłam na styczniówkach, że Kazimiera się rozpakowała!!!!!! 10 grudnia a termin miała tylko dwa dni później ode mnie! No to tera mam już stracha na poważnie.

To już druga styczniówka rozpakowana. Ale super. Kuroslaw to teraz My!


właśnie chciałm wam pisać i coś mi net siadł super

teraz maria i ty AGA:tak::tak::tak:
 
AgMich już jesteś prawie na finiszu:-)trzymam mocno kciuki!!!!!

IzaBK powiedz co jesz jako karmiąca mama bo ja w kółko to samo: gotowany kurczak, ziemniaki, marchewka gotowana, biała bułka i wędlina. Dzis wypiłam pół kubka kawy inki na mleku i czekam na reakcję małej,,,jak na razie spokój i nie ma żadnej wysypki. Nie wiem co ja mogę jeść poza tym żeby jej nie uczuliło i obyło się bez kolek...w szpitalu jadłam to co dawali w tym mleko i było ok...ale te uczulenia podobno ujawniają się później...
http://myfxadvice.com
 
AgMich już jesteś prawie na finiszu:-)trzymam mocno kciuki!!!!!

IzaBK powiedz co jesz jako karmiąca mama bo ja w kółko to samo: gotowany kurczak, ziemniaki, marchewka gotowana, biała bułka i wędlina. Dzis wypiłam pół kubka kawy inki na mleku i czekam na reakcję małej,,,jak na razie spokój i nie ma żadnej wysypki. Nie wiem co ja mogę jeść poza tym żeby jej nie uczuliło i obyło się bez kolek...w szpitalu jadłam to co dawali w tym mleko i było ok...ale te uczulenia podobno ujawniają się później...

ja piję do kawy mleko sojowe (podkradam córce ;-)). Jem dużo chleba ciemnego - bułki są atrakcyjne, ale nie w dużych ilościach, hehe:tak: i do tego dżem z brzoskwiń. Poza tym, jem ogóek zielony i sałątkę: kapusta pekińśka, kukurydza i ogórek kiszony. Tej sałatki zjadam straszliwe ilości :-D całą kapuste potrafię sama pożreć :cool2: Z owoców jem jabłka. Bezpieczny jest rosół z makaronem.. kopytka lub pyzy z sosem pieczarkowym albo mięsnym. Naleśniki i gofry na mleku sojowym są pyycha :-D

Mojej Eli uczulenie na proszek Jelp objawiło się jak miała tydzień,a zrozumiałam że jest uczulona po kolejnym tygodniu:zawstydzona/y: A alergia na mleko nwyszła jej jak miała 3 tygodnie - zrobiły jej się rany na czole wyglądające jakbym ją pumeksem obtarła :-( Gaja nie ma cery idealnej, ale się nie martwie, bo nie ma suchej cery, nic jej się nie łuszczy, nie robią się krwawe rany.. ma tylko kaszkowate krostki:-)
 
Witam!
IzaBK moja p. dr powiedziała, że badanie z 75g glukozy jet badaniem diagnostycznym i absolutnie nie można zrobić go z palca, musi być z żyły, ja też robiłam z palca i teraz mam powrórzyć bo coś im to na cukrzycę nie wygląda, wiec powtórz badanie i się nie denerwuj, będzie dobrze! no i już kiedyś miałam napisać bardzo mi się podoba imię Gaja :)
emka ja tez obstawiam ogórki, bo ja robiąc konserwowe dodaję cukier, więc wiadomo....
co do słodyczy to zdarza się coś zjeść ale nie jest to codziennie i dużo, przynajmniej u mnie, a cukier po obiedzie rewelacja, w aptece są ciastka dla diabetyków są okropne, ale można spróbować, a chleb z biedronki to ja kupuję taki Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.oskroba.pl/produkty/chleb-zlocisty.jpg
a serek biały w plasterkach jest delikate czy jakoś tak są z papryką, ziołami i zwykły
Rybka jak tam brzusio??
 
riterka- średnio od 14 jakoś gorzej:no::no::no: a po 16 po cordaenie cisnienie w dół i myślałam ze mi łepek pęknie:szok:

a brzuś twardy znów zobaczymy jak jutro będzie w piątek wizyta moze pare dni i sie uspokoi oby:tak:

a ja po kolacji 105:-D
 
reklama
Do góry