reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
mam to co kazda ktora byla na karowej :) karteczke info o WW i o diecie 19-21 WW :) na obiad mam 5 WW :) kolacja 4 WW :) nikt mi jednak o tej diecie i o ilosci WW nic nie mowil wiec nie wiem czy mam stosowac czy nie :/ staram sie stosowac :) :rofl2:
 
biedne jesteście z taką opieką diabetologa

ja mam dostosowaną indywidualną dietę w sumie mam 9 posiłków i na każdy ściśle określoną liczbę ww

ale skoro tak jest nie przeskoczymy tego

to jak na obiad masz 5ww to dziś zjadłaś za mało bo mięsa i kapusty nie liczymy a nie wierze ze zjadłaś 5 ziemniaków:szok::szok::szok:
 
hehe
u nas nie mowili ze nie liczymy wiec wiesz :no: :rofl2:
porazka z ta wizyta ale co ja moge ;/
ziemniaki 4 zjadlam :)
w sumie na oko jem i produkty i ilosci i rzadko bawie sie w WW
a chcialabym wiedziec jak dla dobra Poli :no:
 
Ja wam współczuje kochane z tymi WW itd.oszaleć można.ale czego się nie robi dla naszych maleństw.Emka radzisz sobie coraz lepiej.
Rybka trzymaj Mateuszka w brzusiu.Będzie wszystko w porządku, zobaczysz.ja w każdym razie trzymam wielkie kciuki;)
 
Ja wam współczuje kochane z tymi WW itd.oszaleć można.ale czego się nie robi dla naszych maleństw.Emka radzisz sobie coraz lepiej.
Rybka trzymaj Mateuszka w brzusiu.Będzie wszystko w porządku, zobaczysz.ja w każdym razie trzymam wielkie kciuki;)


DZIĘKOWAĆ!!!

AGA jaku ciebie bóle przeszły???

MARIA a jak ty??? już z dzieciątkiem???
 
na dodatek u nas jest 6 posilkow..
a nie wiedzac ile mozna zjesc tylko jedzac "na czuja" nic dziwnego ze nie dozywionym sie chodzi :/ ja mam wrazenie ze od 4go odkad mam ta diete chodze niedozywiona ;/ jakbym zjadla pizze i czekolade byloby ok :cool::rofl2:

po kolacji 122

drugi dzien mam wszystkie wyniki ok :) 120,96,122 :))
 
Ostatnia edycja:
Witam słodziutkie.

Widzę że przybywa nam słodkich mamuś:tak:

Od Agi numer mam więc sądze że jak by się coś działo to da znać.

Niestety od Marii chyba nikt nie ma namiaru:sorry:

Rybka mi powiedziano że jak nie mam insuliny to nie liczę WW.

Ale co rejon to wiadomo:eek:

Emka no piękne masz te dzisiejsze wyniki....a kłujesz się tylko 3 razy??
 
reklama
No fakt pomyliłam się.
Z nas to chyba takie nocne marki:cool2:

Dziś byłam 1 raz w szkole rodzenia......fajnie było.
A położna chyba myślała że mam bliżniaki jak jej powiedziałam że termin mam na koniec lutego, początek marca zrobiła wielkie oczy....

Bo mój brzusio to jakiś naprawdę jest wielki .....
 
Do góry