reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Dam znac, na razie jest ok :)
O nieee, no to teraz pokusiłaś 😱 Ja już na końcówce, więc nie będę kombinować, ale w sumie szkoda, że wcześniej nie pomyślałam o sensorze.
Tylko jeszcze mam taką myśl: to jednak było tłuste jedzenie, więc wybicie może być po kilku godzinach. Z ciekawości: dasz znać, jak to później wyglądało?
 
Zadnego wyskoku nie było, cała noc poniżej 100, ale niestety od rana znów za wysoko (choć nie sadze ze od maka, z moich obserwacji sensora mi nie służy ta późna kolacja, przed pierwszą wizytą u diabetolog mierzyłam już cukier i jadłam o 20. Od rana miałam 77-84) odkad jem to 92 to standard, dzisiaj spróbuje o 20 ostatni posiłek i wstanę o 6 zmierzyć cukier.

Czy któraś z Was eliminowała ostatnią kolacje?

QUOTE="04ma, post: 22508381, member: 210810"]
Dam znac, na razie jest ok :)
[/QUOTE]
 
Zadnego wyskoku nie było, cała noc poniżej 100, ale niestety od rana znów za wysoko (choć nie sadze ze od maka, z moich obserwacji sensora mi nie służy ta późna kolacja, przed pierwszą wizytą u diabetolog mierzyłam już cukier i jadłam o 20. Od rana miałam 77-84) odkad jem to 92 to standard, dzisiaj spróbuje o 20 ostatni posiłek i wstanę o 6 zmierzyć cukier.

Czy któraś z Was eliminowała ostatnią kolacje?

QUOTE="04ma, post: 22508381, member: 210810"]
Dam znac, na razie jest ok :)

Ja jem późna kolację, ale wczoraj odważyłam się dołożyć kakao do tej kanapki z serem żółtym bo tak za mną chodziło... 🙃 Ale cukier nadal taki sam, już drugi dzień pod rząd 83, więc u mnie dołożenie kakao nie wpłynęło na cukier na czczo. Dziś też mam ochote i sobie zrobię 😀
 
Gorzkie kakao naturalne dobre jest na obniżenie cukru. Sama często sobie robiłam je w czasie ciąży jak miałam ochotę na czekoladę. Tak samo jak dobra gorzka czekolada z wysokim proc. kakao też nie jest mocnym grzechem 😉
 
Gorzkie kakao naturalne dobre jest na obniżenie cukru. Sama często sobie robiłam je w czasie ciąży jak miałam ochotę na czekoladę. Tak samo jak dobra gorzka czekolada z wysokim proc. kakao też nie jest mocnym grzechem 😉
Ja robię sobie decco Moreno i daje dosłownie 1/4 łyżeczki ksylitolu 😃 pycha
 
A czy zdarza się Wam że jak godzinę po posilku macie 90-95 to dwie po jest wyższy?
Bo mam wrażenie że jak mi spadnie za mocno po godzinie (np zjem za mało albo pójdę na spacer) to potem mi ten cukier rośnie i nie wiem czy to nie jest wybicie z głodu.
 
reklama
A czy zdarza się Wam że jak godzinę po posilku macie 90-95 to dwie po jest wyższy?
Bo mam wrażenie że jak mi spadnie za mocno po godzinie (np zjem za mało albo pójdę na spacer) to potem mi ten cukier rośnie i nie wiem czy to nie jest wybicie z głodu.
Ja nie mierze po 2h, ale i raczej po godzinie nie mam 90 tylko 110. Natomiast jak się zdarzy około 90 to po prostu już czuję głód i zastanawiam się, czy posiłek był za maly czy co... Komponowanie posiłków od zawsze mnie tak okropnie nudzi, ale chyba muszę wrócić do ważenia posiłków i wyliczania w aplikacji.

Jak byłam na grillu zorganizowanym, to wzięłam sobie cukinię, swój chleb i mięso. Dodatki typu ketchup i musztarda to nie mój klimat, nigdy nie jadłam, więc dylematów brak ;)
 
Do góry