reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Oglądałam jakiś film instrukażowy na yt i tam cos padło 250 zł ...nie wiem czy nie mylę 🤔
Facet porównywał 2 jakies firmy
 
Akurat nie mam detektora ale skoro mam cukrzycę to chcę podejść do tematu jak najbardziej odpowiedzialnie, pierwsza ciąża więc zdaje sobie sprawę że jestem przewrażliwiona ale skoro mi z tym mierzeniem dobrze to po co to zmieniac 😀
Nikogo nie namawiam i nie twierdzę że tak trzeba czy powinno się robić ale ja się tak czuje bezpieczniej 😁
A ja jednak doradzam spokój bo jakby to takie było "być albo nie być"to szczególnie w ciąży gdzie ciezko cukru unirmowac to każdy lekarz tylko by sensor zalecał i tyle.W cos trzeba zawierzyć...
Ps. W innych aspektach ciąży też tak wnikasz? Pewno detektor masz na stanie ;)
Ja czasem też mam tendencje do przesady ale to nic dobrego
 
reklama
Ja czytałam opinie że niestety nie zawsze 14 dni się trzyma, ale ja podaje tylko teorię bo dopiero dziś się montuje :)
 
Do góry