reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Wogule ta cukrzyca to jakaś wredna małpa 🐒😂 najgorsze jest to przestawienie się na posiłki o konkretnych porach i mierzenie cukrów, a moje palce już po kilku ukłuciach bola tak że ciężko cokolwiek robić 🙉
 
reklama
Niestety ja też mam cukrzuce. Strasznie mnie męczy pilnowanie tych pomiarów i tych posiłków 😪. Pocieszam się tym, że po ciąży to minie.
 
Niestety ja też mam cukrzuce. Strasznie mnie męczy pilnowanie tych pomiarów i tych posiłków 😪. Pocieszam się tym, że po ciąży to minie.
Dla mnie najgorsze po ciąży było robienie krzywej cukrowej. O ile w ciąży się miło zaskoczyłam ze jakoś poszło tak po ciąży musiałam ukraść kilka łyków wody bo chyba bym 🤮
 
Można np. hummus z warzywami (np. zielony ogórek i kilka plasterków papryki) lub zamiast hummusu dip jogurtowy
Orzechy np. pistacjowe
Kanapka z masłem orzechowym (byle takie bez soli i cukru)
Jakiś owoc - np. małe jablko
Serek wiejski + warzywa (np. rzodkiewka i szczypior)
 
Ciężko będzie przetrwać zimowe miesiące na diecie gdzie warzywa nie mają praktycznie żadnego smaku 🤮. A jak jest u was z palcami po kluciu też Was tak mega bolą już po kilku ukłuciach? Z których palców najczęściej pobieracie krew?
 
reklama
Tak, ogórki i pomidory już tracą swój smak a dalej będzie jeszcze gorzej.
Ja kłuję sie tylko w mały palec i serdeczny. I np. jednego dnia jeden palec i drugiego drugi i tak po kolei. Mierzę cukier 6xdziennie. Pielęgniarka mówiła żeby zmieniać igłę przed każdym ukłuciem, ale ja używam jednej na dzień. W ten sposób dziennie złużywam jednej igły a nie 6.🤫🤫🤫🤫
 
Do góry