reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

No ale to bylo juz tak poltora h jak nie wiecej bo po parowkach zmierzylam po godzinie. Mowisz ze 3 jajka to duzo? [emoji16][emoji849] Ja jeszcze 20 min do pomiaru a juz glodna jestem. Czyli widac ze bardzo zle jem wiec dobrze ze ide jutro [emoji2368]
Hmmm musisz przywyknac po prostu do mniejszych porcji trochę i niestety w ciąży moga byc dziwne skoki wkurza to Ale co poradzić ja dziś po kolacji 150 bosz wkurzylam Się zmierzylam drugim glukometrem 109..... Niezła różnica nie? Po 10 minutach zmierzylam jeszcze raz i wynik kolo 110 kocham glukometry... Sprawiają ze człek się nie nudzi
 
reklama
Hmmm musisz przywyknac po prostu do mniejszych porcji trochę i niestety w ciąży moga byc dziwne skoki wkurza to Ale co poradzić ja dziś po kolacji 150 bosz wkurzylam Się zmierzylam drugim glukometrem 109..... Niezła różnica nie? Po 10 minutach zmierzylam jeszcze raz i wynik kolo 110 kocham glukometry... Sprawiają ze człek się nie nudzi
Matko.... I jak tu sie nie denerwowac tym wszystkim... Masakra jakas z ta cukrzyca...
 
Hej dziewczyny, jak tam dzisiaj Wasze cukry? U mnie od rana ok ake teraz zjadlam na obiad pare kopytek plus kapusta kiszona ciekawe jaki bede miec cukier po takim obiedzie..... Juz bym pojadla pierogow albo klusek Śląskich tak bez namysłu czy mi zaszkodza czy nie... 😀
 
Hej Menia to zaszalałaś z kopytkami, gotowane ziemniaki i mąka to dla nas zło wcielone 😋. Oby było ok. U mnie cukry w normie. Nie przekraczają 120 więc luz.
 
U mnie juz sniadanie wyprowadzilo mnie z rownowagi 😁 144. Bylam u dietetyczki dopiero za tydzien bede miala diete.mowila ze najważniejsze jest laczenie produktow troche białka, tluszczu, weglowodanow itd no zobaczymu co to bedzie. Tylko kurde powiedziala ze najwazniejszy pomiar powinien byc po 2 h a nie 1 h 🙄 wiec nie jestem przekonana. Zobaczymy. Po obiedzie mialam cukier 103 😁 rybka gotowana, ryz pelne ziarno i mizeria
 
No to masz dietetyczkę która nie specjalizuje się w diecie ciężarnych. My mierzymy godzinę po posiłku bo u ciężarnych metabolizm cukrów jest szybszy. Co do śniadania to wiele z nas ma z nim problemy. Spróbuj rano zjeść tylko jedna kanapkę bez nabiału i owoców a dopiero na drugi posiłek normalna porcje. Czasami jest tak że nasza trzustka potrzebuje czasu żeby się obudzić i zacząć funkcjonować.
 
Dla ciężarnych moerzenie cukru najbafdziej5 wiarygodne jest po 1 gods wtedy jest najwyzszy wyrzut cukru.... Wiec mierzyla bym po 1 godz nie po 2....
 
reklama
Do góry