reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Dzwonilam już do położnej z tego szpitala, w którym będę rodzić i kazała mieć skierowanie. W sumie to oczywiste, nie wiem, o czym ja też myślałam... No i też mi powiedziala, że może nie być miejsc:)

Mnie pewnie beda chcieli wcisnac pietro nizej jak ostatnio, na onkologie, ale sie na to nie zgodze na pewno. Nie dosc ze warunki tam sa duzo gorsze, to w tak zaawansowanej ciazy chce miec w pokoju inna ciezarowke a nie nie daj boze jakas staruszke po operacji robiaca do basenu...
 
reklama
Mnie pewnie beda chcieli wcisnac pietro nizej jak ostatnio, na onkologie, ale sie na to nie zgodze na pewno. Nie dosc ze warunki tam sa duzo gorsze, to w tak zaawansowanej ciazy chce miec w pokoju inna ciezarowke a nie nie daj boze jakas staruszke po operacji robiaca do basenu...
No rozumiem:) też bym nie chciała. A z jakiego miasta jesteś, jeśli mogę spytać?
 
U mnie taka sytuacja że lekarz prowadzący nic nie wspominał o zgłoszeniu się do szpitala wcześniej sama pojechałam do szpitala porozmawiać z lekarzem na temat porodu ze względu cukrzycy i mojego serducho i kazał mi się zgłosić pod koniec września na ktg a termin mam na 06 października jakoś na luzie podchodzą wiem że nie które kobiety mają ustalone terminy CC a ja czekam[emoji848] trochę się denerwuje.
 
Apropo nalesnikow
Dzisiaj zjadlam 2 zwykle z maki pszennej z dodatkiem cukru wanilinowego! Jako dodatki serek homogenizowany, banan i cynamon +kawa z mlekiem
Tak mi smakowalo, ze az balam sie mierzyc cukier, a tu taki wynik
Zobacz załącznik 895597
[emoji23][emoji23] badz tu madry i pisz wiersze
Pod koniec ciąży podobno cukry się normują. Może u Ciebie już nadszedł ten moment?
 
U mnie taka sytuacja że lekarz prowadzący nic nie wspominał o zgłoszeniu się do szpitala wcześniej sama pojechałam do szpitala porozmawiać z lekarzem na temat porodu ze względu cukrzycy i mojego serducho i kazał mi się zgłosić pod koniec września na ktg a termin mam na 06 października jakoś na luzie podchodzą wiem że nie które kobiety mają ustalone terminy CC a ja czekam[emoji848] trochę się denerwuje.
Ja mam mieć cc tydzień przed terminem z OM ale nie ze względu na cukrzycę .

Jeśli chodzi o cukrzycę to lekarz nic nie wspominał, że mam pojawić się wcześniej w szpitalu, tyle że ja nie biorę insuliny może to ma jakieś znaczenie
A u Ciebie jak to wygląda? Insulina czy sama dieta ??
 
Ja mam mieć cc tydzień przed terminem z OM ale nie ze względu na cukrzycę .

Jeśli chodzi o cukrzycę to lekarz nic nie wspominał, że mam pojawić się wcześniej w szpitalu, tyle że ja nie biorę insuliny może to ma jakieś znaczenie
A u Ciebie jak to wygląda? Insulina czy sama dieta ??
Ja jestem tylko na diecie i nie mam żadnych przekroczeń cukrów. Moje dziecko też nie wygląda jak dziecko kobiety z cukrzycą ciążowa, bo jest dość małe. I tak muszę zgłosić się tydzień przed terminem do szpitala. Tak mi powiedziała moja lekarz prowadząca.
 
Ja jestem tylko na diecie i nie mam żadnych przekroczeń cukrów. Moje dziecko też nie wygląda jak dziecko kobiety z cukrzycą ciążowa, bo jest dość małe. I tak muszę zgłosić się tydzień przed terminem do szpitala. Tak mi powiedziała moja lekarz prowadząca.
To juz nie wiem od czego to zalezy. Widocznie co lekarz to inne zasady[emoji4]
 
reklama
Ja mam mieć cc tydzień przed terminem z OM ale nie ze względu na cukrzycę .

Jeśli chodzi o cukrzycę to lekarz nic nie wspominał, że mam pojawić się wcześniej w szpitalu, tyle że ja nie biorę insuliny może to ma jakieś znaczenie
A u Ciebie jak to wygląda? Insulina czy sama dieta ??
Biorę insulinę 16j cukier na czczo mam powyżej 90 dieta nie pomogła
 
Do góry