reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Hej, piszę tu pierwszy raz. Mam zdiagnozowana cukrzycę ciążową, jestem w 31 tc. Regularne posiłki pozwoliły unormowac poziom glukozy w ciągu dnia do poziomu srednio 110-115 w godzinę po posiłku. Jednak na czczo miałam 95-99. Od poniedziałku wstrzykuje insulinę która te poranne miała zmniejszyć, w poniedziałek 4 jednostki i z każdym dniem jakby wzrastała to zwiększać jednostki o jedną. No i dziś juz cztery wzięłam. Bo jest powyżej 100 na czczo. Czy ma to w ogóle jakiś sens? Jestem wściekła bo niby mialo pomoc a działa w drugą stronę. Diabetolog na urlopie, wszędzie gdzie dzwoniłam w promieniu 50 km też ciężko się umówić bo sezon urlopowy i wizyty po 15. Ta insulina i negatywny skutek jej wstrzykiwania powoduje u mnie nerwice, wściekłość i mega stres. Czy któraś z was miała podobny do mojego przypadek? Dodam, że dziecko rozwija się prawidłowo, ma wagę jak toaleta gin powiedział książkowa.
Hm u mnie tak było zanim poziom glukozy się unormował na czczo cukry skakały ponad tydzień. Dodatkowo stres negatywnie wpływa. Byłam wściekła że się kłuje a efektu nie ma. Teraz jest już dobrze. Choć w między czasie cukier raz na czczo wyskoczył 99.
 
reklama
reklama
Dziewczyny ja już po wizycie, pessar wyjęty szyjki już nie mam. Rozwarcie na 1cm. Mały waży 3,6 kg. Obecnie 38 tc+5. Teraz to w każdym może się zacząć.
:)))) trzymam kciuki:)) jeszcze się na piękną pogodę zalapiecie na spacerki:) zazdroszcze kapeczke, bo przede mna jeszcze cała druga połowa ciąży, co nie byloby takie złe gdyby nie cukry i walka z dieta wrrr
 
Do góry