reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

@brosandi No to gratulacje! :) Ja się boję że moje będzie ważyć podobnie, a to dopiero koniec 36tc będzie. Ostatnio już miał 2,9kg.

Dziś miałam ciężką noc. Bolał mnie brzuch po lewej stronie. Chyba więzadła. Jeszcze 2-3 tygodnie jeśli nic się nie zmieni trzeba wytrzymać dla dobra maleństwa ;)
 
reklama
@brosandi No to gratulacje! :) Ja się boję że moje będzie ważyć podobnie, a to dopiero koniec 36tc będzie. Ostatnio już miał 2,9kg.

Dziś miałam ciężką noc. Bolał mnie brzuch po lewej stronie. Chyba więzadła. Jeszcze 2-3 tygodnie jeśli nic się nie zmieni trzeba wytrzymać dla dobra maleństwa ;)
Amea ostatnio czyli kiedy? Mój ważył 2700 w 34 tygodniu :)
Mnie tez bolą wiezadla chyba I krocze mega boli, ale jeszcze tylko tydzień z malusienkim haczykiem :)
 
Hej, ja po wizycie :) synek waży 3400, oczywiście plus minus 500 g :) jak na 38 tydzień to nie jest aż tak duży jak się bałam :) w przyszły poniedziałek, 21 stawiam się do szpitala na wywołanie :) dr wskazalby szybszy termin ale szyjka nadal jest długa i zamknięta, więc poczekamy tydzień :)
No to super:) dzidzius tez nie jest mega duży i wychodzi na to,ze dociagniesz do końca:) ja wczoraj myślałam wieczorem,ze mala chce wyjść. Takiego wypinania przez tak długi czas nie mialam. A dzisiaj rano trzy kromeczki chleba Ig z grani i ogórkiem i inka z mlekiem bez cukru-wynik 146. Jakos wzielam to na luz. Trudno,jeden wynik na cala strone w ksiazeczce ponad norme. I caly czas jezeli pojawia sie problem to wlasnie sniadania.
 
No to super:) dzidzius tez nie jest mega duży i wychodzi na to,ze dociagniesz do końca:) ja wczoraj myślałam wieczorem,ze mala chce wyjść. Takiego wypinania przez tak długi czas nie mialam. A dzisiaj rano trzy kromeczki chleba Ig z grani i ogórkiem i inka z mlekiem bez cukru-wynik 146. Jakos wzielam to na luz. Trudno,jeden wynik na cala strone w ksiazeczce ponad norme. I caly czas jezeli pojawia sie problem to wlasnie sniadania.
mi diab mówiła, że nie mam jeść chleba IG bo to ściema i podnosi cukier. Z koeli z moich obserwacji wynika, że cukier się unormował jak odstawiłam mleko do śniadania - zamiast inki poszła herbata i cukier ok
 
mi diab mówiła, że nie mam jeść chleba IG bo to ściema i podnosi cukier. Z koeli z moich obserwacji wynika, że cukier się unormował jak odstawiłam mleko do śniadania - zamiast inki poszła herbata i cukier ok
Spróbuję jutro inaczej zjeść. Moze ten sam chleb,ale inke bez mleka. Skłaniam sie ku temu,ze jakbysmy sie nie staraly to te cukry zyja momentami własnym zyciem. Ja sie staram wcale nie pić herbaty,bo przy moim niskim ciśnieniu wole wypić spokojnie kawę.

Dziś na obiad zrobilam pizze własnej roboty,za chwile bedzie godzina prawdy:D
 
Mi inka nawet bez mleka podnosiła cukier :/
Wczoraj pilam inke z mlekiem i cukier mialam kolo 110. Raz tak raz tak. Za chwile wyjdze,ze najlepsza bedzie woda z cytryna :/ Swoja droga słodkie poradzcie,co zrobic ze zgaga wieczorami? Zaczynam 33 tc i zaczynaja sie okropne zgagi wieczorami...
 
reklama
Do góry