reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Kliska nie bedzie tak zle ;) bedziesz za nami tesknic wiec zajrzysz ;)
Dodomi przykro mi, my cukrow pilnujemy ale czasem skoczy po czyms co zawsze bylo ok.

Rany ale mnie dzisiaj brzuch pobolewa, nie wiem czy Hanka tak naciska juz na na kanal czy to juz blizej blizej i bedzie sie spieszyc na ten swiat ;) w srode wizyta i zobaczymy co bedzie. Teraz czekam na wyniki watrobowe jak na szpilkach, az mnie wszystko swedzi chyba z tego stresu bo od 2 tyg nie mialam takich odczuc ...
 
reklama
Kamiladon tez mam coraz czesciej przekroczenia przynajmniej raz dziennie do 130 :( juz sily na to nie mam bo musialabym nic nie jesc a to co jem to i tak glodna ciagle :/
Zdrowka dla blizniakow ;)
 
I zas mi sie podniosly proby watrobowe :( ja juz nie wiem co mam jesc zeby bylo dobrze :( musze napewno wyeliminowac witaminy jak ich nie bralam przez tydzien to ladnie spadlo a teraz zas 2 tyle :( mam juz tego dosc...
 
ZganijKto, współczuję.
Co do maleństwa, to ja mam na pewno od miesiąca takie kopniaki od niej, że czasem krzyczę, że boli xD Szczerze to się boję, że poród już niedługo... czuję się jeszcze nie do końca na to gotowa.
 
Domodi przykro mi,przepraszam, że pytam ale masz potwierdzenie ,że dzieciątko zmarło z przyczyny cukrzycy?
Kopniaczki pod koniec ciązy moga doskwierać i to porządnie.
Ja dziś po raz pierwszy bez przekroczeń!
 
Kliska a juz myslalam ze tylko ja tak robie ;) xzasem tak boli jak sie wypycha ze mowie jej ze ja z tamtad wywale jak sie nie uspokoi ;)
Tez sie boje i czuje mega stresa jak patrze na aplikacje i zmniejszajaca sie liczbe dni ale z drugiej strony sie doczekac nie moge bo w koncu bede mogla cos zjesc i juz nawet nie chodzi o slodycze ale normalne sniadanie czy obiad
 
Ja w sumie nie mogę się doczekać aż przestanę się kuć... i to by mi wystarczyło... mam jakiś w ogóle teraz kryzys, że mi się chce jeść coś słodkiego - masakra... najgorsze, że raz sobie pozwoliłam i teraz żałuję ;/ Więcej nie zamierzam. Po głównych posiłkach cukry w normie, więc jest super :)
 
Ja dzisiaj zgrzeszylam i zjadlam lubisia, ale caky czas bylam w ruchu to pewnie spalilam a nie mialam jak zmierzyc...
Odwiedzilam w koncu fryzjera :D
Ale po przechadzkach po miescie teraz boli mnie brzuch :/
Co dzisiaj tak jakos pusto tutaj...
 
reklama
Ja czytałam was ,ale troche zle sie czuje.Cały dzien cukier ok a teraz po kolacji 145,po 1 kanapce z wedlina i pomidorkiem:(.Boli mnie głowa,brzuch-nie wiem czy od jelit czy dziudziusiowo,martwie się tak ogólnie.
 
Do góry