reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Tez podjelam probe z chlebem malutka kromka i 139 ehhh trzeba prestac sie ludzic...
Na sniadanie zjadlam platki jakglane z owocami nawet dalo sie zjesc, odtazu glowa przestala bolec bo dzisiaj duzo ketonow bylo ;( ale nie mialam jak zmierzyc cukru jutro powtorka i zobaczymy...
Oj tak humor sie poorawil nastepnym razem bedzie krocej teraz sie balam z dlugich wlosow odrazu zrobic krótkie ;)
Brzuch mnie pewnie boli od zbyt dlugiego chodzenia po miescie...
 
reklama
A ja mam od paru dni same ładne wyniki, myślę, że to dzięki tym sałatkom i surówkom, których spożywam teraz sporo i do każdego posiłku. Więc dzięki Wam jeszcze raz za radę, okazała się mega pomocna! Nawet pokusiłam się o bułeczki jogurtowe (własnej roboty, oczywiście) i bułeczki dukana z mikrofali. Po tych pierwszych wynik 115-119, po tych drugich 97 :) Jogurtowe idą w odstawkę, bo niby w normie, ale się trochę boję, że z czasem będzie bardziej skakać. Za to dukanowskie zostaną ze mną na dłużej, bo już mam dosyć smaku w kółko tego samego pieczywa (swoją drogą to dla mnie jest najlepszy - jeśli chodzi o cukier - słonecznikowy z lidla).
 
Chciałam się pożegnać. Mojej Dzidzi przestało bić serce. Jestem w szpitalu. Wam życzę szczęśliwych rozwiązań i zdrowych Dzidziusiow
 
Ojej :( Biedna Anabela82 :( Strasznie mi przykro z tego powodu... :( masakra normalnie...
Oby udało Ci się z kolejnym maleństwem!! Zapalę świeczuszkę dla Twojego maleństwa [*]
 
Bylam wczoraj u gina mala rosnie jak na drozdzach a ja spadam z wagi, bede laska po porodzie bo poki co mam tylko 4 kg na plusie:o
Witaminy kazal odstawic skoro po tym mi rosna alaty przez miesiac nic sie juz nie stanie bez nich, byl w takim podziwie ze tak utrzymuje diety a cukry najwyzej skacza do 130 i ze zrezygnowalam z chleba, ehh mina bezcenna szkoda ze zdjecia nie moglam zrobic ;) mloda wazy 2,595 w 35tc, glodomorek maly nic dziwnego ze dla mnie juz nie wystarcza hahaha ale takie pochwalenie przez lekarza dalo mi takiego kopa motywujacego.
Cc gdzies w polowie listopada wiec juz tuz tuz...stresa zaczynam lapac czy sobie poradze z malenstwem i oczywiscie przed samym cc
 
Zgadnij Kto, i miało sens takie przejmowanie się? :) Głowa do góry!!
Ja tam już na luzie, bo czekam na poród, chociaż obawiam się momentu, kiedy się zacznie. Dziwne, co nie?
Ciągle ostatnio sprawdzam czy nie mam mokro między nogami :D
Mała bardzo ruchliwa, na szkole rodzenia aż 160 u/min i położna stwierdziła, że może to oznaczać, że się garnie na świat...
 
No coraz blizej ;) ja tez mam mega stresa przed cc ale z rugiej strony sie doczekac nie moge zeby w koncu tw diety sie skonczyly
I tak sie przejmuje bo codziennie mam przekroczenie cukru do 130 niegdy wiecej i nie wiem czy isc juz teraz do diabo czy czekac o_O
Watroba caly czas sie przejmuje w pon zrobie powtorke badan i mam nadzieje ze spadlo choc troche 8-)
 
Anabela,przykro mi...[*]
Zgadnij kto,ja cesarkę lepiej wspominam niż sn.
A ja po wizycie u diabetolog -super babka.Cukrów się nie czepiała,mówiła że odchylenia niewielkie mogą sie czasem zdarzyć.Schudłam znowu o 1kg, a więc widzi,że dietę stosuję.Dała mi skierowanie na badanie z krwi,moczi do okulisty.08.12 następne spotkanie.
 
reklama
dorota37, to super :) Fajnie, że te odchyły niewielkie :) Ja czekam już w sumie na poród i jestem tym bardzo zestresowana... śniło mi się dzisiaj, że miałam wypadek na rowerze (od początku ciąży nie jeżdżę), trafiłam do szpitala, a tam zrobili mi ktg i w którymś momencie straciłam przytomność i obudziłam się i się okazało, że zrobili mi cięcie cesarskie. Jakoś tak bardzo nie chcę mieć cc, chociaż nie wiem jak to by było... Masakra...
 
Do góry