reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Hej ja juz po wizycie. Dostałam insulinę przed śniadaniem abym mogła pójesc więcej. Mam też zwiększyć insulinę na noc aby zjeść kromke białego pieczywa i zlikwidować ketony w moczu. No zobaczymy. Ogólnie pojedyncze wysoki co 2/3 dni dzieciom nie grozi. A i pytałam o to załatwianie jak jest problem przez 2/3 dni to może być zaburzone wchłanianie cukrów ale dokładnie nie rozwijał tego.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, a jak wy sprawdzacie te ketony? Ja nigdy tego nie sprawdzałam...
 
Dostalam recemte na paski i sprawdzam codziennie rano na1 pasku cukier i ketony. Eh jutro przychodza rodzice bo mam i ienieny w niedziele i zas bede sie patrzyla jak wszyscy rozkoszuja sie jedzeniem:( przykro ale kazdy kopniaczek troche osladza te wyrzeczenia;)
 
reklama
Jeśli chodzi o hemoglobinę, to nie znam się.

Dzisiaj na obiad zrobiłam pizzę z mąką pełnoziarnistą. Zjadłam 2 kawałki. Po obiedzie pół godziny na rowerze i cukier 118. [emoji4] Można? Można! [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Do góry