reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Aga ta kupę z grudkami Michas miał od urodzenia bo był dokarmiany mm w szpitalu i pytałam się jako mamusia pierwszego dziecka czy to jest ok i trzy położne plus lekarka powiedziały że jak najbardziej jest to normalne. Niepokoić miała mnie jedynie zielona że sluzem lub z krwią.
Aga myślę że przez rota mleczko nie zdążyło się strawic to tak jak u nas biegunka że co zjemy to odrazu do WC i też nie jest strawiony pokarm.
 
Hmmm mi kiedys lekarz powiedział, że należy sie martwić kupą biała (całą), zielona może być przy mlekach na skaze, z krwią i czarną...
 
Sylwia z tego co ja się orientuję to paznokcie żelowe przy kp nie bardzo bo do żeli używane są szkodliwe substancje, które mogą się do krwioobiegu dostać. Wiem, że na pewno można hybrydy robić i sama robiłam :) kiedyś hafija chyba (nie jestem pewna, ale chyba u niej na blogu to czytałam) miała cały wpis o tym co nie jest zalecane jesli chodzi o zabiegi kosmetyczne przy kp i dlaczego. Jak chcesz to sobie wygoogluj :)
A co do rzęs to nie wiem.
 
To juz nie wiem co gorsze...warzywo ze sloika czy pędzone warzywo z targu..
Margo ja w tej chwili kupuje w warzywniaku gdzie zawsze bo widzę co się dzieje z tymi warzywami i owocami. Rozmawiałam też z właścicielka - powiedziała że certyfikatu mi nie da niestety ale starają się kupować od zaufanych ludzi. Parę razy kupiłam słoiczek ale bardziej na próbę. W tej chwili tylko warzywa i owoce z warzywniaka.
Można zwariować przy tym wszystkim. Ostatnio czytałam że eko warzywa czy owoce wcale nie zawsze są eko. Koleżanki znajoma która pracuje w Holandii mówiła że np banany te same pakowali raz jak normalne a raz doklejali naklejkę że eko.
 
reklama
Do góry