reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Ha ha luca to ma cierpliwosc

Pesq ja w ciazy na czczo miałam zawsze ok. 70 a po ciazy jak parę razy sprawdzilam to też wyższe, 80 parę ale w ciazy ani razu takich nie miałam więc może to tak jest ;) w koncu te cukrzyce u nas w większości to trochę przez ciążę, kiedy organizm inaczej funkcjonuje itd, a później się wszystko zmienia znów, no i właśnie te cukry w ciazy inne, bardziej się pilnuje przez dziecko

Nie stresujcie się, pesq trzymam kciuki za krzywa napewno będzie dobrze ! :)
 
reklama
Dzieki dziewczyny! No ale ja zbytnio nie przezywam, bedzie co ma byc na obciazeniu i tyle.. nie dramat, gorsze choroby sa ;) A tu sie zgodze z Margo - LUCA nasza kochana cierpliwa <3 <3 :)
 
Dobra. Jestem :p
A wiec:
Mam mierzyc 2h po posilku i wtedy mam miec 120, bo to najnowsza norma, ktorej moja dr nie kuma, bo do 140 nic sie w sumie nie dzieje. 140 ma byc godzine po posilku wg nowych norm, ale tego mam nie mierzyc. I ogolnie byla zdegustowana, ze ciagle te normy sie zmieniaja. Aaa no i powiedziala, ze wiekszosc nadal utrzymuje te norme do 140 po 2h i jest ok.
 
reklama
Oo margo, to wychodzi że co lekarz to inna opinia z tymi normami. I bądź tu człowieku mądry :p

Ja też wpierdzielam tyle słodyczy że aż wstyd ;P jak tak dalej pójdzie to sadełko na brzuchu mi się zrobi hihi ;)
 
Do góry