reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Luca jeju dopiero co rodzilas ;) sliczny ten twoj tygrysek :D pozdrawiam was ;)

Sylwia panikaro, nie wariuj z ta waga bo jest oki :) lada chwila bedziesz mogla diete rozszerzac i tez bedzie moze inaczej przybierac wtedy.
Ja teraz tez mam szal wlasnie bo my juz z kaszkami jedziemy i warzywkami, i juz moj sie smieje ze mnie bo wariuje, bo juz sama nie wiem jakie te kaszki jej dawac :) kiedy i jak glutenowe itp :)
 
Luca
Zadna grypa, zaden wirus. Chyba alergia na zarcie. Od zeszlego piatku mna rzuca.


Kate
Moja dr na wizycie dzis rowniez powiedziala, ze prawdopodobnie alergia, bo lubi wylazic w ciazy.


Luca
Tez mamy takie sowy :D No i dwa latka skonczone i mniej wlosow od Was :D




Dziewczyny. Ja po wizycie. Oczywiscie jak zwykle skonczylo sie placzem, bo schudlam kolejne prawie 3kg w tydzien przez te srake. W zwiazku z tym moja dr powiedziala, ze w tej chwili to juz jest nie do przyjecia, ale rozumie, ze przy czyszczeniu zdrowy schudnie. We wtorek mam sie stawic w szpitalu na ktg, usg i kontrole. Mam jesc w miare normalnie zeby tylko bardziej noe chudnac. Ech...po tym tygodniu widze sama, ze zle juz wygladam...no i za 3 tyg.chce mnie polozyc do szpitala i chyba bede rodzic, bo bardzo jej sie to wszystko nie podoba...
 
Oooo mam caly zeszyt zapiskow kiedy co wprowadzalam. Gluten w 7 miesiacu ;) W dodatku do obiadku :D jarzynki+krolik+marchew+ryz+platki owsiane 1/2lyzeczki :D godz.16:15 A w ciagu dnia wypadalo 400-500ml mleka plus Sinlac i jeszcze jakies owoce :D boszsz....jaka ja bylam restrykcyjna :D ale dzieki temu bede miala sciage przy drugim dziecku ;)
 
Ostatnia edycja:
Mialam Wam jeszcze napisac (sorry, ze tak smiece post pod postem) odnosnie moich niedocukrzen w nocy. Doktorka kazala mi jesc na noc kawalek tej bialej bulki (bo w tej chwili tylko bulka mna nie rzuca). Woli zebym miala po niej 160 niz nocne niedocukrzenie ok 50. Troche przymknela oko na ta moja diete widzac ogolny stan pacjenta. Dala mi zielone swiatlo w tym momencie do przyjecia 140 za norme. Ech...czuje po ciuchach, ze jest cos nie halo :/ w dodatku wlaze na luzie w spodnie, w ktore nie wchodzilam przed ciaza.

Jak ktoras cos jeszcze chce odnosnie zarcia dla dzieciaczkow to mam wszystko skrupulatnie rozpisane od 6msc. :p
 
Ostatnia edycja:
Hej łooo jak się namnożyło,w końcu miałam co czytać :tak:


LUCA gdzieś ty była nooo ?? jaki piękny Tygrysek :szok::-) cudny !!!

Słuchajcie awsze przed kawa mierze cukier żeby sprawdzić czy mogę ciastko maślane zjeść. Po wczorajszym wyniku do kawy Grześ bez czekolady + 2 kostki słodkiej czekolady,bo glukometr oszalał :eek: boje się

i druga sytuacja
czy mi się wydaje czy ogórki kiszone bardzo obniżają cukier ? Wczoraj jadłam do obiadu, a na obiad miałam placki ziemniaczane + gulasz,zjadłam chyba z 8 i dużo ogórków i cukier miałam 121.Dziś na śniadanie 2 kromki z kiełbasą z kurczaka + mozzarella z pomidorem i bawarka + 1 ogórek kiszony i cukier 94 <szok> czy poprostu naprawde jestem tak blisko porodu że te cukry tak wariują,bo po wczorajszym 56 już nie wiem i żyje w ciągłym strachu
 

Załączniki

  • 11995744_775624779213081_5402590715291425154_n.jpg
    11995744_775624779213081_5402590715291425154_n.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 39
Margo to w 37 tc Cie chca klasc? Trzymaj sie.

Mamuśka ja nie wiem co Ci powiedziec bo ja dziesięć dni do terminu i u mnie taka zmiana ze cukry o 10-20 mniejsze niż wczesniej po tym samym ale żadnych skoków gora/dol nie mam. Od 75-120 caly czas. :) moze cos Luca doradzi
 
Margo no wlasnie ja troche zielona w tym jestem ale gdzieniegdzie czytalam ze w 6. juz wprowadzac po trochu, kupilam jej ta manne z nestle i tylko tak myslalam czy to jej mieszac z inna kaszka czy dawac wlasnied obiadku po prostu a jesli by zamiast obiadkow jadla owoce bo zaraz to bede jej wprowadzac to z tymi owocami np jej dawac czy jak ;)
Matko to az godz masz zapisane? :D Jak chcesz sie podzielic to moze masz mozliwosc jakos porobic zdj tych zapiskow i wyslac mi na maila com ? zawsze to wiecej pomyslow bede miala co dawac bo narazie lece na instynkt :) wysle ci w wiad pr. adres swoj :)
a kaszke narazie daje jej ryzowa na mm,

Aaa no i trzymam kciuki za Ciebie zeby sie poprawilo i przestalo Cie meczyc kochana
 
reklama
Mamuska
Mi kiszone tak tez obnizaja. Teraz nie jem, bo bym chyba eksplodowala...


Pesq
Tak wypada, ze w 37tc. Ale poki co wizyta we wtorek, kontrola i ocena sytuacji.


Aga
Z glutenem to podobno tak, ze pozniej lepiej, ale prawda, ze mozna juz w 6 msc.wprowadzac. Julcia na ta z Nestle miala uczulenie wiec wprowadzalam wszystko nie dla dzieci tylko normalne kasze itp. Poza tym ja dawalam kaszki z Holle, dopiero teraz Julcia zajada zwykle. Zdjecia i Tobie i Wam porobie wiec spoko loko :) Ja niby przed drugim dzieckiem a tez na nowo jestem zielona ;)
 
Do góry