reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Masakra na czczo 95 a po obiedzie 73, ja nic z tego nie kapuje:no::wściekła/y: Czeka mnie insulina?:no:
Nie denerwuj sie tak szybko , jeszcze moze dasz rade.
Jadlas cos wieczorkiem. A wogole nie boj sie insuliny- czasem tak jest ze nie dajemy rady. Ja mam diete od 7 tyg. w poprzedniej ciazy od 9 tyg. i tak na diecie wytrzymalam tylko do 25tyg. pozniej juz sama prosilam pani doktor zeby dala mi lekarstwa, bo juz sila rzeczy bylam zmeczona tak rygorystyczna dieta. Tylko ze tutaj daja mi tabletki, sa to jedyne na swiecie ktore mozna zazywac w ciazy po 20 tyg. ( Pani doktor ciagle mi powtarzala ze jesli wytrzymam z dieta do 20 tyg. to obejdzie sie bez kucia, no i udalo sie)W Polsce ich nie ma:( Trzymam kciuki zebys to wyregulowala.

A ja witam sie niedzielnie, i zycze milego wieczorku. U mnia dopiero 12 w poludnie. Dzien zaczelam z cukrem 75, a jeszcze o 23.30 zjadlam spora laske kabanosu:)))
po sniadanku 79, zobaczymy co bedzie po obiadku - golabki na mnie czekaja- ale zrobilam zamiast z ryzem to z biala kasza gryczana.
Ciekawa jestem co tam u aasica:??? MOze juz malenstwo na raczkach- zeby tylko nie za dlugo ja trzymalo i nie bardzo bolesnie.
Na razie- zmyka do kosciolka.
 
Ostatnia edycja:
Witam słodkie mamusie - jestem mężem od Asicy. Dzisiaj zostaliśmy rodzicami małej Hani, która ważyła 2,51 kg. Niestety Asia ma problem z telefonem - więc ja przekazuje tę radosną nowinę. Poród odbył się SN. Pozdrowionka
 
Witam słodkie mamusie - jestem mężem od Asicy. Dzisiaj zostaliśmy rodzicami małej Hani, która ważyła 2,51 kg. Niestety Asia ma problem z telefonem - więc ja przekazuje tę radosną nowinę. Poród odbył się SN. Pozdrowionka

Ogromne gratulacje Asiu widzisz już po wszystkim:-) teraz tulisz Hanie do serduszka:-)
 
Masakra na czczo 95 a po obiedzie 73, ja nic z tego nie kapuje:no::wściekła/y: Czeka mnie insulina?:no:

aureolcia a do ilu masz normę na czczo ja mam do 90,może za póżno jesz ostatni posiłek albo póżno rano mierzysz cukier?
ale po obiadku to wyniku można pogratulować:):)

AgaS-78 tobie również mogę pozazdrościć tak niskich cukrów u mnie prawie finisz a od paru dni cukry wariują często miewam spadek cukru koszmar normalnie nic z tego nie kumam:(
A gołąbki mmmmmmmmmmm pycha:)
Jaki cukier był po takim rarytasie?:)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie słodkie mamy! Chciałabym wiedzieć co dziewczyny jecie np. na obiad oraz co robicie, gdy macie ochotę na słodkie? Jestem w 28 tygodniu ciąży i mam stwierdzoną cukrzycę ciążową. Bardzo martwię się o dzidzię. Jak sobie z tym radzicie?
 
aureolcia a do ilu masz normę na czczo ja mam do 90,może za póżno jesz ostatni posiłek albo póżno rano mierzysz cukier?
ale po obiadku to wyniku można pogratulować:):)

AgaS-78 tobie również mogę pozazdrościć tak niskich cukrów u mnie prawie finisz a od paru dni cukry wariują często miewam spadek cukru koszmar normalnie nic z tego nie kumam:(
A gołąbki mmmmmmmmmmm pycha:)
Jaki cukier był po takim rarytasie?:)

Ostatni posiłek jem o 21 a rano staram się mierzyć o 9, jestem okropnym śpiochem:-) Myślicie że to za późno? Albo ostatni posiłek jem o złej porze? Nie wiem jakie mam normy bo diabetolog nic mi nie powiedział :wściekła/y: więc dowiaduje się z forum jakie powinnam miec pomiary
 
reklama
Witam wszystkie słodkie mamy! Chciałabym wiedzieć co dziewczyny jecie np. na obiad oraz co robicie, gdy macie ochotę na słodkie? Jestem w 28 tygodniu ciąży i mam stwierdzoną cukrzycę ciążową. Bardzo martwię się o dzidzię. Jak sobie z tym radzicie?

Podam ci mój jadłospis: w czwartek zjadłam dużego gołąbka z sosem pomidorowym z torebki i do tego miseczke kiszonej kapusty z marchewką - cukier 108, w piątek 2 filety z mintaja posypane wegetą i oregano ugotowane na parze do tego pół torebki brązowego ryżu i miske mieszanek sałat z biedronki z zielonym ogórkiem i kawałkiem papryki czerwonej polane oliwą z oliwek - cukier 103, w sobote 2 małe kotlety schabowe z 2 ziemiakami i miseczką kapusty kiszonej z marchewką - cukier 103 a dzisiaj 2 małe kawałki mięsa upieczonego w rękawie w piekarniku z 2 ziemiakami i znowu miską mieszanek sałat z biedronki z 2 pomidorami polane oliwa z oliwek - cukier 78
 
Do góry