reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
ja go jeszcze nie mialam, ale z tego co wiem to wlasnie na fotelu sie pobiera:-) w moim laboratorium robi to polozna, ale wiem, ze czasem tez lekarz w czasie wizyty pobiera



No niestety tak to jest z tymi normami... U mnie jakos generalnie jest luz, bo po 5 tygodniach pomiarow 4x dziennie lekarka kazala mierzyc co 2-3 dni... wiec jestem malo pokluta:-) ale mierze zawsze jak zjem cos czego jeszcze nie jadlam...
No i juz mi niewiele zostalo do konca :szok:
A z tego co wiem, to insuline wprowadza sie wtedy, kiedy dieta nie daje efektu, wiec chyba nie powinnas sie martwic :tak:

Mnie powiedzieli że normy do 140 były w 2008 roku a od 2009 są do 120 - 1h po posiłku.

No i jak przekroczy mi 3 razy w ciągu tygodnia ponad 120 to mam się zgłosić i będzie insulina.
 
u nas na ktg po 34 tyg musza chodzic te co maja cukrzyce :) mam skierowanie na ktg 1 raz w tyg.. poza tym krew mocz... na kolejnej wizycie usg by ocenic ilosc wod czy cos takiego - nie wiem czy dobrze zrozumialam - no i te wymazy z pochwy i odbytu ehhh :szok:
 
aasica wg OM termin mam na 17 lutego, wg usg. 1-4 marca.
emka nic strasznego te badania, trwaja zaledwie moment i nic nie czujesz.
Kuroslaw ja już myślałam że Ty po:sorry2:W tym roku urodzisz na pewno:-DChyba innej opcji nie ma:cool2:
 
reklama
Witam słodziutkie.

Ja od 6 nie śpie :baffled:.Zaczęłam myśleć o porodzie i żołądek mnie rozbolał ze strachu i koniec ze spaniem.

Po połówce kromeczki takiego chleba foremkowego i serkiem do smarowania 106:sorry2:.

Co do urlopu też właśnie się zastanawiam bo ustalić prędzej chyba będzie problem jeśli u mnie takie rozbieżne terminy:baffled:
 
Do góry