reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
witajcie mamuśki w nowym roku

u nas jak wiecie nowy rok zaczął się szpitalnie:no::no::no:

jest różnie :baffled::baffled::baffled:
ale lepiej niż było tzn nie jestem na porodówce :no:
małemu się spieszy ale go hamujemy fenoterolem i kroplówami rozkurczowymi
na ktg skurcze są ale delikatniejsze niż były
szyjka skrócona ale nie ma póki co rozwarcia:tak::tak::tak:
jutro za pewne sie dowiemy więcej jak zjawią się lekarze po wolnych dniach:baffled:

cukry masakra od 37 do 174:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jakiś koszmar zobaczymy co jutro powie diabetolog

a odwiedzin nie ma nadal:no::no::no:

dziś mam kontakt ze światem więc was poczytam

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
 
Assica ja piore w loveli, narazie nie ma Mały żadnego uczulenia, kupiłam też proszek dzidziuś. Nie dodaje żadnych płynów do płukania, a położna mówiła, że lepiej prać w takim przeznaczonym typowo dla dzieci. Mój mały niestety ma uczulenie na chusteczki nawilżające i dostał je po pierwszej paczce więc teraz wycieram go przegotowaną wodą.

Maria dzisiaj podałam pierwszy raz koperek 4 łyżeczki bo nie mam już sił. Cała noc prawie nei przespana bo przerz cał czas stęka a ja patrze czy się mu nic nie dzieje, teraz w najlepsze się wysypia:-pa w nocy ma siłę:baffled:

Moje cukry dzisiaj po 3 tostach i bananie 137 po 2h, nawet nie wiem czy mierzymy po 1h czy po 2h, ale tosty były zrobione z białego pieczywa - zauważyłam , że jestem na okrągło głodna i dojadam herbatnikami;-)
 
Gabrielka już prędzej pytałam czy wiesz jakie masz mieć cukry dla nie cukrzyka ale najwidoczniej nie doczytałaś.
Bo w necie znalazłam różne normy i nie wiem czy 137 po 2h to dobrze:sorry2:.
A z ciekawości na jakie chusteczki ma uczulenie???
, bo słyszałam że często na j&j.
 
reklama
A jak odgadujecie to uczulenia? rozumiem że Iza napisała że miała czerwoną skórę i ją bolało ubieranie, a jak z tymi chusteczkami?
Ja teraz mam dylemat od czego są te czerwone kropeczki na szyi - bo potówki to nie są.
Po cc bardzo mi się przydały te majtki jednorazowe (bo rana musi być wietrzona :) ) i 3 koszule nocne - bo raz się małemu ulało i jedna koszula już do prania, a to jak mały będzie miał żółtaczkę to jeszcze się dłużej siedzi w szpitalu i wtedy 2 koszule to za mało.
 
Do góry