reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

A dopasowałaś sobie pieczywo? Mi tak po śniadaniu cukry skakały, przetestowałam chyba z 15 rodzajów chleba zanim znalazłam odpowiednie. Może więcej warzyw dodawaj. Po 1 kanapce z nieodpowiednim chlebem, z małą ilością warzyw mam cukry gorsze niż po 3 kanapeczkach z "dobrym " chlebem i dużą ilością warzyw.

Chleb mam już dobrany, najlepiej działa nanie żytnie pieczywo z niskim ig ,staram się jeść przepisowo ale dalej się uczę...

MałaBi wiesz że mam to samo? Zobaczysz dzisiaj,może spadnie.Organizm różnie reaguje,ja np mam dziś 95 po 14 jednostkach a jutro pewnie już będę miała powyżej 100 znowu bo to mam tak często....albo jak zaczynałam brak insuline to miałam 103 a po pierwszej dawce 110 😅
 
reklama
Eh ja ostatnio też mam na czczo wyższe cukry i nie wiem dlaczego [emoji2368]
Po kolacji cukier był ok. W nocy często jestem głodna, może to to?
 
A badasz ketony w moczu? Też tak jem mniej więcej kolacje, insulinę między 22 a 23 mam brac im później tym lepiej ale czasem już zasypiam, ile bierzesz insuliny? Może masz teraz taki skok hormonówbi Ci cukry szaleją, ja czasem w dzień mam problem, zjem czarny chleb, pomidor, plasterek szynki, jajko i cukier 180
 
Witam slodkie mamy. Dolanczam do Was niestety mam cukrzyce ciazowa. Jestem w 28tygodniu z cukrzyca walcze ok 3tygodni. Na razie starcza dieta. W gronie zawsze razniej trzyma sie diety a moze jakies nowe dobre i zdrowe przepisy sie podlapie :)
 
Dziewczyny mierzycie sobie cukier tylko po godzinie czy sprawdzacie jeszcze później? Bo zauważyłam że np po godzinie jest ok ale czasami rośnie dalej
 
reklama
Do góry