reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Hej dziewczyny, ja dzis mialam usg robione mlody w polowie 32 tyg wazy ok 2 kg.. Lekarz powiedzial ze jest w normie ale w sumie jeszcze nie cale 8 tyg to moze dowalic grubo ponad 3 kg... Jeszcze sie nie przekręcil i jest ulozony posladkowo wiec ciekawe czy sie jeszcze obróci czy nie..
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi ile dziennie jecie posilkow? Obiad rozkladscie sobie na 2 np najoierw zuoa po 2 godz drugie danie? Jecie go razmem czy jak??
 
Hej dziewczyny, cieszę się że chociaż u was sytuacja mało wiele w normie. U mnie niestety wszystko się sypie i choć coraz bliżej rozwiazania to wcale nie jest z górki. Cukrzyca co prawda zwolniła i nadal pomału schodzę z insuliny ale co wizyta kontrolna to nowe problemy. Jak nie za duży brzuszek to teraz wielowodzie. Już mi trochę brakuje sił na wykrzesanie z siebie choć minimum optymizmu.
 
Hej dziewczyny, cieszę się że chociaż u was sytuacja mało wiele w normie. U mnie niestety wszystko się sypie i choć coraz bliżej rozwiazania to wcale nie jest z górki. Cukrzyca co prawda zwolniła i nadal pomału schodzę z insuliny ale co wizyta kontrolna to nowe problemy. Jak nie za duży brzuszek to teraz wielowodzie. Już mi trochę brakuje sił na wykrzesanie z siebie choć minimum optymizmu.
Wielowodzie sie zdaza przy cukrzycy... Bo podbno wtedy dzidzia duzo sika... Może nie ma sie czym martwic za bardzo??
 
Hej dziewczyny, cieszę się że chociaż u was sytuacja mało wiele w normie. U mnie niestety wszystko się sypie i choć coraz bliżej rozwiazania to wcale nie jest z górki. Cukrzyca co prawda zwolniła i nadal pomału schodzę z insuliny ale co wizyta kontrolna to nowe problemy. Jak nie za duży brzuszek to teraz wielowodzie. Już mi trochę brakuje sił na wykrzesanie z siebie choć minimum optymizmu.
A w którym jesteś tygodniu ? Może jak to już końcówka to nie wpłynie to tak bardzo na dzidziusia 🙂
 
Tak to już końcówka bo 38+1 więc tym bardziej powinno wód ubywać. Niestety ja mam AFI 28 i jeśli do poniedziałku nic się nie zmieni lekarz kieruję mnie do szpitala.
 
reklama
Tak to już końcówka bo 38+1 więc tym bardziej powinno wód ubywać. Niestety ja mam AFI 28 i jeśli do poniedziałku nic się nie zmieni lekarz kieruję mnie do szpitala.
To pewnie głupio zabrzmi ale nie martw się wybierz sobie szpital z wysokim stopniem referencyjnosci tam na pewno będą wiedzieli jak się wami zaopiekowac 🙂 jak urodzi się maleństwo to szybko zapomnisz o tych kłopotach 🙂 trzymam za Ciebie kciuki
 
Do góry