reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Ale szczęściara z Ciebie :) super, że samo się zaczęło! Długo rodziłaś?
Ja właśnie też tego nie rozumiem. Skoro dziecko odpowiednio waży, łożysko jest ok, cukrzyca uregulowana hm... widocznie wiedzą lepiej:/

Mimo, że to był mój pierwszy poród to trwał tylko 6h. Wydaję mi się, że to w miarę krótko.

Poza tym uważam, że nie powinno się niepotrzebnie za wcześnie wywoływać porodu. Lepiej, żeby dziecko przyszło na świat wtedy kiedy ono jest na to gotowe.
 
reklama
Ja w sumie chciałbym mieć wywołany bo wiedzialabym kiedy zgłosić się do szpitala i na spokojnie zalatwiłabym opiekę do syna. Pierwszy poród próbowali wywoływać oksytocyną ale nie podziałało. Zobaczymy jak będzie, na razie zapowiada się na cesarke bo mała jest ułożona pośladkowo
No tak, to jedyny plus dla mnie, organizacja opieki do syna ;) w którym jesteś tygodniu? U mnie córka też posladkowo, ale ma jeszcze czas, jestem w 30 tyg.
 
Mimo, że to był mój pierwszy poród to trwał tylko 6h. Wydaję mi się, że to w miarę krótko.

Poza tym uważam, że nie powinno się niepotrzebnie za wcześnie wywoływać porodu. Lepiej, żeby dziecko przyszło na świat wtedy kiedy ono jest na to gotowe.
Mój pierwszy poród podobnie, od podłączenia oksytocyny - 5,5h.
Tez uwazam, że poród powinien zacząć się sam i właśnie dlatego będę robić wszystko żeby uniknąć wywoływania.
Cesarki też chciałabym uniknąć za wszelką cenę.
 
czesc dziewczyny jestem w 26 tyg cazy , wlasnie dzis sie dowiedzialam ze mam za wysoki wynik po tych 2 h ale niewim ile , przebywam w holandi niewiem jak postepowanie tu wyglada , dowiem sie w piatek ale sie przerazilam tym , co jecie ? jak sie uspokoic ?
 
reklama
czesc dziewczyny jestem w 26 tyg cazy , wlasnie dzis sie dowiedzialam ze mam za wysoki wynik po tych 2 h ale niewim ile , przebywam w holandi niewiem jak postepowanie tu wyglada , dowiem sie w piatek ale sie przerazilam tym , co jecie ? jak sie uspokoic ?
Hej:) to normalne, że jesteś przerażona, ale uwierz, że nie jest to takie straszne. Podsylam Ci link. Ściągnij sobie dokument word z tej strony i poczytaj, jestem pewna, że rozwieje szereg Twoich wątpliwości. Masz tam też przykładowy jadłospis na tydzień.

Link do: Szpital Karowa - Dieta dla ciężarnej chorej na cukrzycę
 
Ostatnia edycja:
Do góry