reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Jestem na Solcu. U mnie były jakieś skurcze jak włożyli ten balonik, a teraz cisza. Nie ma nawet mowy o wypadaniu. Ale ja się w sumie nie nastawiałam, że to ruszy. Może podświadomość działa? :)

Jak leżałam ostatnio 4 dni w szpitalu to dziewczyny z sali szybko rodziły po tym baloniku, tez im nic nie wypadało.
 
Trzymaj się Kasiu życzę Ci żeby akcja szybko ruszyła i żebyś się długo nie męczyła i nie długo malutką przytuliła
Jestem na Solcu. U mnie były jakieś skurcze jak włożyli ten balonik, a teraz cisza. Nie ma nawet mowy o wypadaniu. Ale ja się w sumie nie nastawiałam, że to ruszy. Może podświadomość działa? :)
 
Hej hej
Jak tam Wasze cukry ? Moglybyście napisać w jakich przedziałach mniej więcej macie wyniki ? U mnie ok chociaż odkąd nie mogę mieć żadnej aktywności fizycznej oczywiście wszystkie wyniki automatycznie poszły w górę. Aczkolwiek dalej są w normie :) w piątek ostatnia wizyta i diablo ..zobaczymy czy dowiem się coś ciekawego :)u nas 6 tyg do terminu
 
Hej hej
Jak tam Wasze cukry ? Moglybyście napisać w jakich przedziałach mniej więcej macie wyniki ? U mnie ok chociaż odkąd nie mogę mieć żadnej aktywności fizycznej oczywiście wszystkie wyniki automatycznie poszły w górę. Aczkolwiek dalej są w normie :) w piątek ostatnia wizyta i diablo ..zobaczymy czy dowiem się coś ciekawego :)u nas 6 tyg do terminu

U mnie na insulinie poranne cukry ok 81-88.
Po jedzeniu ostatnio niestety czesto ok. 120-130. 30 t.
 
U mnie ok, ale ja mam jakąś lajtową wersję cukrzycy :D Na czczo poniżej 80. Mój max po posiłkach w tym miesiącu 117. Jestem tylko na diecie. Do terminu porodu mam 7 tygodni, ale muszę urodzić wcześniej według mojej ginekolog wiec ta naprawdę 7 tygodni. Będę miała wywoływany poród w 39 tygodniu, chyba że samo się zacznie i strasznie mi smutno z tego powodu.
 
U mnie znowu gorzej. Tydzień po szpitalu było super, teraz rano 90-100, po lekkich posiłkach 120-130. Dramat.
Wizyty u diabetologa nie mam planowanej, ale chyba muszę się udać i to dość szybko.
 
A u mnie cukry różnie . Trzymam się w normach . Rano w okolicy 70, po posiłkach czasem 105 , a czasem 133 . Mój diabetolog zalecił za prawidłowe na czczo poniżej 90 , po posiłkach poniżej 140 . Dlatego wynik 130 jest prawidłowy nie wiem czemu Urs myślisz , że 120-130 to zły wynik ? No chyba , że na insulinie są inne normy ? Jestem na samej diecie , wizytę mam w najbliższą środę , kończę 31 tydzień .
 
reklama
Ja mam rano zazwyczaj 84 choć dwa dni mam wyższy, ledwo w normie a tak po posiłkach 110-125 mniej więcej cały czas, tylko czasem mniej lub ciut więcej. Na szczęście kontroluje to sama dieta, ale liczę się z tym co piszecie, że może być coraz gorzej bo jestem w 31+2 ..za kilka dni mam urodziny i zjem torta, nie wiem czy nie całego heh bo jestem już prawie 6tyg na diecie bez żadnego ulegania. Mam nadzieję, że ten jeden dzień nie zepsuje mi cukrów na dłuższą metę, jak myślicie? :unsure:
 
Do góry