reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Miałaś robione hba1c? To jest badanie które wykrywa Ci cukrzycę lub czy w czasie cukrzycy dobrze stosujesz dietę robi się to z krwi i jest oni badaniem z 3 miesięcy do tyłu

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi nigdy nikt nie dawał takiego badania chyba dlatego ze cukry były dobre. Dzis mam to samo wiecie na jednym glukometrze na czczo 87 na drugim 115 z tej samej kropli krwi. Jeszcze nigdy sie tak nie denerwowałam i bałam. Oczywiście szybko zrobie to badanie, poszukam tez w starych wynikach czy miałam robione


Jestem w 36 tygodniu.
 
Mi nigdy nikt nie dawał takiego badania chyba dlatego ze cukry były dobre. Dzis mam to samo wiecie na jednym glukometrze na czczo 87 na drugim 115 z tej samej kropli krwi. Jeszcze nigdy sie tak nie denerwowałam i bałam. Oczywiście szybko zrobie to badanie, poszukam tez w starych wynikach czy miałam robione


Jestem w 36 tygodniu.
Ale badać się dwoma glukometrami nie ma sensu! Weź swój glukometr i idź do najbliższej poradni i to zweryfikuj!

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Jutro idę i to zweryfikuję.dziękuję
Dziewczyny a macie jakąś kawę która pijecie sprawdzoną? Mleka chyba nie powinnam prawda. ?



Jestem w 36 tygodniu.
 
I jeszcze kiedy mierzyć cukier jak jem śniadanie a po śniadaniu kawkę piję sobie powolutku z pól godzinki, czy mam zrezygnować z kawy?


Jestem w 36 tygodniu.
 
reklama
Powinnaś zrezygnować z kawy bo popijanie posiłków podnosi cukier. A jeśli musisz się napić to mierzyć chyba godzinę po kawie. Spytaj diabetolog :) nie martw się tak. Naprawdę 36tc to już blisko i nawet jeśli raz dziennie będziesz miała przekroczony cukier to wydaje mi się. Ze.dziecku nic nie będzie. Ale spytaj na wizycie

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry