reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

witajcie :)

co tu sie dzieje :) nimue straszy... kasfree spac nie moze ... wow niecale trzy miesiace od mojego porodu a juz zapomnialam jak to bylo pod koniec ciazy :)

a tak prawde mowiac odnosnie diety to ja sie wcale nie dziwie waszym wynikom - przeciez dieta cukrzycowa jest zgodna z zasadami zdrowego odżywiania czyli w kazdym posiłku ponad połowe powinny zajmowac warzywa i wtedy cukry beda ok odchudzanie-metoda-podzielonego-talerza_14323_w633.jpg
oczywiscie niektórzy maja promocje i po chlebie jest ok, ale ja np i sporo dziewczyn o kanapce mogłysmy pomarzyc. ja ratowałam się "chlebem " sojowym ktory polecam :)mogłam sie nim na prawde napchac i cukier był ok :)
 
reklama
Ja też proszę o przepis na leczo :)

alfowa - u mnie też po śniadanku kiepsko -137, a zwiekszylam dzis dawke insuliny i zjadłam praktycznie to samo co wczoraj, a wczoraj bylo 129. No ale pociesza mnie to że to był chwilowy skok,bo 10 min pozniej bylo juz 117, wiec szybko spadlo na szczescie. Skladam dziś wine za ten wynik na niewyspanie, kieoskie samopoczucie i stres poranny,bo synus mi znow psikusa zrobil i sie rano nie ruszal wcale, ale juz sie na szczescie rozbrykal.
 
Witam!
Starlet - gratuluję - Córcia może i malutka ale na pewno idealna;-)
Nimue - czy Ty już w szpitalu??? Trzymam kciuki
Kasfree - odczyn Coombsa z reguły jest razem z grupą krwi robiony - może jest tam zapisany? możesz to powtórzyć o każdej porze - to się nie zmienia - ja miałam robiony w 2007r i teraz w ciązy nie powtarzałam

Michalina dziś w nocy w końcu ładnie spała - bo dwie poprzednie o 2 pobudka i do 5-6 postękiwanie i popłakiwanie z powodu bólu brzucha (nawet nie z powodu kupy, bo zrobienie kupy nie przyniosło poprawy) - teraz też śpi - a ja nadrabiam szybko
dziś jedziemy na bioderka - jak będzie ok to wyciagam chustę i chowam wózek tak nie lubiany przez moje dziecko;-)

Maria - ja się podpisuje pod tym co napisała Pasek - nie ma to jednak jak spokój, zieleń i własne podwórko - ja mam sklep raptem 50 m obok domu i przystanek autobusowy praktycznie pod furtką, ale autobus jeździ bardzo rzadko - bez samochodu z małym dzieckiem to bieda - przedszkole mam tak około 1,5km (po drodze do mojej pracy) a do szkoły dzieciaki zawozi gimbus więc nie ma problemu
Nice_girl - witaj wśród słodkich
Mama_ola - zazdroszczę Ci tych spacerków - moja mała diablica wczoraj wytrzymała w wózku tylko 35 minut - jestem srednio 40 do 60 minut z Nia na dworze bo nie wyrabiam wiecej na rekach - a gdzie tam do 2 godzin - za to staram się Jej wprowadzić 2 spacerki może sie uda

pozdrawiam
 
śnienie mi skoczylo, jak przeczytalam, ze cos Cię bierze:-)
U mnie skurczybykow brak, a naprawde szaleje z aktywnoscią, jak na moją ciążę!
Moze tylko mi sie tak wydaje, bo Wy dziewczyny w 8-mcu to jeszcze pracujecie:-)

Nimue trzymam kciukasy i koniecznie się odezwij:-)!!!!
 
ojej - wczoraj było mega źle z moim choróbskiem , a dziś już lepiej, tylko Bartek nie wiem jak :) kaszle, ale ten to siły ma zawsze do rozrabianie. zdecydowałam jechać do austrii ( bo w tą noc z piątku na sobotę mamy jechać na 1 tydzień i dlatego tak panikuję z tym choróbskiem)
ale wziełam ubezpieczenie dla Bartka i siebie i M i jadę - co ma być to będzie, znam niemiecki lepiej niż polski więc nie ważne czy tu czy tak się dogadam, a w razie czego szpitale mają lepsze :)
Więc tydzień mnie nei będzie - tyle że jak by nimue się rozpakowała jednak - to daję wam znać jak otrzymam smsa, bo M i tak musi wziąć kompa bo taka jego praca.
Majka - a ty ruszaj lenia na dwór na spacer z malą!!! ja pomimo choroby codziennie chodzę na spacerki z Bartkiem i śmierdzącymi mopami :)
 
reklama
Witam dziewczyny

Nice-gril mój miał robione po porodzie przez 2 doby pomiar cukru i wszystko było ok.

Dziewczyny a co do chodzenia to ja mam nadzieję, że nie będzie chodził do roku - ale to brzmi ale teraz raczkuj mam meksyk, wszędzie gdzie kable on tam jest, myślałąm, że przy raczkowaniu to będę miałą super - zdecydowanie cieszcie się, że dzieciaczki są malutkie;-)

Znowu mi wyłażą włosy garściami
 
Do góry