reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

czesc dziewczyny...okazało sie że mam cukrzyce ciążową?!?! :( i musze wtrzykiwać sobie insuline-rano przed śniadaniem i cukry są w normie ale ile to wyrzeczeń?!?!?!!?! juz jakoś sie z tym pogodziłam - dla dziecka zrobie wszystko ale właśnie martwie sie czy z małą będzie wszystko dobrze??? jak ta cukrzyca na nią działa????
 
reklama
ja24 witamy :)))
jeżeli trzymasz diete i insulinke, cukry nie skaczą to z maleństwiem jest wszystko ok, najgorsze są wysokie cukry bądź ich skoki, a insulina pomaga obniżyć cukier i nie przechodzi do maleństwa :)

Aureolcia ty pytałaś o plantex? ja podawałam plantex i polecam, zresztą ja dawałam wszystko co tylko mogło pomóc na kolke

Andzia mój zaczął mieć kolke bardzo wcześniej, jakieś 2tyg miał z tego co pamiętam

Aureolcia ty jesteś gdzieś tam z katowic? Czy może orientrujesz się, czy trzeba wieżdżać do katowic, żeby dojechać do lotniska\?
Dziewczyny sorki za ten temat ale mój komp nie może otworzyć strony dojazdu a na jutro potrzebuje mieć trase od siebie na lotnisko katowice- pyrzyce, nie wiem czy to można gdzieś zjechać przed?
 
wwwanda to ja chetnie przejme twoje mleczko:)

Andzia - nie chodzilo mi o obciazenie tylko wlasnie o domowe pomiary :)

ja 24 - usmiechnij sie i nie stresuj tak - szkoda ze dieta nie wystarczyla, ale przy kontrolowanej cukrzycy nic wam nie grozi :) - zobacz ile tu szczesliwych mam :)
 
dziękuje za miłe przywitanie.....czasami jeszcze mi skacze ten cukier ale ograniczam wszystko co moge żeby było dobrze...oczywiście ja również jestem szcześliwa tylko że czasami mi przykro że tak długo sie starałam o dziecko i jak juz jestem w ciąży to złapała mnie cukrzyca i do tego miewam skurcze i musze brać luteine i nospe-ciągle coś mówie Wam oszaleje :(
 
widze na suwaczkach że niektóre z Wam mają już ukochane szkraby przy sobie :) czy poprzez to że miałyscie cukrzyce (bo po ciąży ona mija prawda?) to wszystko przy porodzie było dobrze??? urodziłyście w terminie czy szybciej a co z wagą urodzeniową dziecka? wilem pełno pytań ale ten temat jest dla mnie świeży i mnie nurtuje :)
 
Ja 24 u mnie poród odbył się 3 dni przed porodem, wszystko było ok, co do cukrzycy po to mierzyłam cukry i czasami skakały mi z rana (ale w moim przypadku to normlane) jednak mieściłam się w normie, po porodzie w szpitalu mierzyła bo kazali i mały miał obowiązkowo mierzone cukry. Poród przebiegł szybiutko, na porodówce byłam 1,5 godziny :))) Moja diabetolog jako jedyna odradziła mi robienia obciązenia glukozą bo stwierdziła , że nie potrzebnie obciążać trzustke, a z samych moich chęci jakoś mi nie po drodze do laboratorium :)
 
mi też skakały z rana więc dostałam insuline...to fajnie że wszystko poszło dobrze :) Natan super pomysł na imie-rewelacja :)
 
Witam wieczorowo :)
M ogląda mecz, zonia szuruje w brzuszku a Ja jem fistaszki i nadraiam kompa - o był okupowany dziś prawie cały dzień:-)
Mamusie rozpakowane a do szpitala to lepiej kupić takie podkłady ginekologiczne poporodowe czy jakieś takie podpaski np. bella chyba to się też poporodowe podkłądy nazywa.. nie wiem jaka różnica jest??

A tak awogóle to nie wiecie co się dzieje z mama_ola? Moze nam się przedwcześnie rozpakowała???:szok:

Wwwanda to na kiedy ty ten termin masz? Już jakoś niedługo nie? A TY czemu nie chcesz sama karmić??

ja24 witaj na forum i sie nie stresuj . Ważne że masz wykrytą tą cukrzyce i trzymasz w ryzach :) Mi to się wydaje że już więcej grzeszą nawet niektóre niecukrzycowe mamusie objadając się niezdrowym jedzonkiem:laugh2:
 
reklama
Do góry