reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Lawendowa Mojej julce tak zostałao do dzisiaj:-) gdy lezała obok córki kolezanki o miesiac młodszej to wszyscy mysleji ze ta druga ma jakies zabuzenia emocjonalno ruchowe bo jak kłoda leżała a nasz julka machała rączkami i nózkami rzucając usmiechami i dzwiekami w kazda strone:-)

W kocu doszłam do tego zeby wam napisać ze od jakiegos czasu wyraznie czuję jak młody ma czkawkę:-) A jak tam u was z czkawkami u mauszków??
 
Madzia_33 ja też chyba czuję czkawkę małej, to takie rytmiczne, jakby pulsowanie w brzuszku. Sama nie wiem czy to to, ale cóz innego???
 
ojej, ja do czkawki jeszcze nie doszłam, może i mała miewa je, ale ja na pewno nie rozpoznaję tego :-( ale mała chyba jest ruchliwa, tylko nie zawsze ja potrafię ją poczuć, bo dziwię się strasznie jak raz czuję ją tak nisko po lewej stronie a za jakiś czas wysoko po prawej :-D już sporo nad pępkiem - i pępek już coraz płytszy mam, już mi pomału zaczyna wychodzić ale jeszcze troszkę mu brakuje :tak:
 
Marylion to czkawka na 100%

co do pepka to moj wystający okazał się przepuklina pępkową - zapomniałam wam napisac we wtorek po wizycie.. Musze go zaklejac plasterm co młodemu sie nie podobai zaraz daje znac:)
 
Madzia_33 ja to głupol jestem bo jak to czuję to zaraz wodę popijam, mówiąc mężowi , że mała ma czkawkę i muszę jej dać pić. on się wtedy strasznie śmieje ze mnie.
 
:-)mi też już powoli pępek wychodzi na wierzch, jeszcze tydzień może dwa i będzie calutki wywalony:-pA mała mi dzisiaj nie daje spokoju:-Drzuca się jak pchła na grzbiecie ale czkawka to chyba nie jest:happy2:;-)

tt2004553fltt.gif

dev010prs__.png
 
u mnie też pępuszek zaczyna zanikać całkowicie :)
Co do czkawki Dzidziusia to nie mam pojęcia czy to to ale miała jakieś rytmiczne pulsowanie w brzuszku ze dwa razy..ale głowy sobie nie dam uciąć że to właśnie czkawka ;-)
 
reklama
Czkawki jeszcze nie poczułam, pępek jak nie mój ;-). Na razie nie sterczy ale jest płyciutki i duuużo szerszy :-).
Dzisiaj po raz pierwszy ruchy maleństwa poczuł przyszły wujek - mój brat (i za razem ojciec chrzestny - choć jeszcze o tym nie wie:-D). Załatwiłam to sposobem :-)Położna w szkole rodzenia kazała ćwiczyć oddychanie przeponą. Wujcio trzymał łapki na brzuszku a ja oddychałam. Mała dostała tlenu i dała taki pokaz wujaszkowi że aż się przestraszył i mu było niedobrze :-D:-D:-D:-D:-D delikates jeden
Pierwszy raz w życiu miał okazję poczuć dzieciątko ruszające się w brzuszku. Pewnie to zapamięta :-D:-D:-D:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry